Odběr novinek [Newsletter]

Rozlišovací kalhoty

Hokejové rozlišovací kalhoty - návleky.

Více informací

OBHOxx138

Velikostní tabulka
  ROZLIŠOVACÍ KALHOTY 130 – 140 S – M L - XL XXL – 3XL
A ŠÍŘKA PASU (WIDTH AT THE WAIST) 52 58 65 70
B DÉLKA NOHAVICE OD PASU 51 57 60 63
C SPODNÍ ŠÍŘKA NOHAVICE 26 30 33 36

*tabulky jsou pouze orientační

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje

Návlek na hokejové kalhoty, který vám vyřeší pravidly požadovanou jednobarevnost výstroje hráčů. Materiál 100% polyester 600D, který obepíná kalhoty i díky všitým úpletům FSB 270. Nahoře pásek pro dokonalé upevnění.

Informace o dostupných materiálech
Miláno 150

Integrovaná žebrová oboulícní pletenina, složená ze tří druhů vláken. Jemný rub zajišťuje příjemné nošení, přední strana díky skladbě vláken minimalizuje zátrhy a jemné lesklé vpletené vlákno spolu s žebrovým vzorem úpletu, vytváří tvar kostičky. Materiál se skvěle hodí k sublimaci, především cyklistických dresů.

Složení: 100% PES. Gramáž 150g/m2.

Síťovina (Amplet)

Tyto úplety jsou vhodné především na různé typy dresů pro indoor i outdoor sporty, ale také na sportovní spodní prádlo tam, kde je potřeba, aby tělo bylo v suchu a všechen pot byl odveden do vnějších vrstev oděvu.

Složení: 100% PES. Gramáž 54g/m2

Miláno 210

Výborná pevnost úpletu i při vrcholové zátěži, stálost úpletu a jeho prodyšnost předurčují materiál na všemožné použití. Nejčastěji je však používán hokejové dresy. Standardně dodáván v úpravě pro sublimační tisk. Možnost dodání i v barevných odstínech.

Složení: 100% PES. Gramáž 210g/m2.

Canada

Oboulícní polyesterový úplet vyrobený přímo na hokejové dresy. Dlouhým zkoumáním dosažená pevnost i při mimořádné zátěži. Kvalitně zafixován, nedochází při sublimačním tisku k srážlivosti. Materiál je dobře snášen i vrcholovými sportovci, kteří si cení i jeho designu, který byl vyvzorován dle dresů z kanadsko-americké NHL. Dobře odvádí pot, díky prodyšnosti chytových otvorů, které jsou po celém povrchu úpletu.

Složení: 100% PES. Gramáž 230 g/m2.

Související katalogy

kat_obleceni.jpg