STANY NŮŽKOVÉ POTIŠTĚNÉ

Nůžkové stany čtvercového nebo obdélníkového tvaru mohou sloužit jako přístřešek nebo stánek při nejrůznějších reklamních či společenských událostech a akcích pod širým nebem, protože jsou odolné vůči dešti, větru a slunečnímu záření. Snadno se s nimi manipuluje, jejich postavení a složení zvládnou dva lidé.

Kromě toho, že vám poskytnou potřebné zázemí, je možné na ně přidat vysoce kvalitní potisk pro zvýšení viditelnosti značky nebo produktů.  Možnosti potisku jsou neomezené, boční stěny můžete mít v několika variantách a měnit je dle potřeby.

MOŽNOSTI POTISKU

Největší předností našich nůžkových stanů je variabilita v potisku. Správně zvolenou grafikou, nebo fotografii přeměníte stan ve velmi zajímavou a poutavou reklamní plochu na kterou lehce nalákáte své zákazníky. Grafická podoba stanu může být přesně podle vašich potřeb a představ. Pro představu se podívejte, co vše lze potisknout.

Zakládáme si také na kvalitě a funkčnosti. Používáme silnější textilii Tenstex DK o vysoké gramáži 280g/m2. Na střeše nejsou žádné vodorovné švy, a proto nemá střecha tendenci k protečení ani při silném dešti. I jednotlivé bočnice jsou vždy z jednoho kusu beze spojů, proto není grafické zpracování nijak omezeno.
Image

POTISK STŘECHY

Střecha digitálně potištěna a ostatní opláštění stanu je vyrobeno z jednobarevného stříhaného materiálu.
Image
Image

POTISK LÍMCE

Stan s vlastním designem za nižší cenu.


POTISK LÍMCE A STŘECHY

Celý vršek stanu je celobarevně potištěn.
Image

POTISK BOČNIC A POLOBOKU

Potištěné bočnice lze libovolně střídat podle potřeb dané akce.
Image
Image
Image

CELOPOTISK

Potištěné bočnice lze libovolně střídat podle potřeb dané akce.
Image

ŠIROKÁ ŠKÁLA ROZMĚRŮ

Image

TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku. Barva se vsákne do polyesterového vlákna, následně je stabilizována při vysoké teplotě 200°Celsia a odolává tak praní i povětrnostním vlivům. Barevnost, složitost a kreativita vašeho potisku není omezena.

Pro jednobarevné potřeby používáme materiál Tenstex II o gramáži 230g/m2. I tento materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, je odolný proti roztržení a vysokým teplotám. Zde je také finální hydrofobní úprava zlepšující vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz