STOJANY

Další variantou, jak lze skládací nůžkové stany využít, mohou být mobilní duralové stojany, poutače, nástěnky, převlékací kabiny, totemy, stojany na lyže, ...

Vznikne tak čtyřstranný lehký, moderní, flexibilní, skládací mobilní stojan o rozměrech 1x1x2,2m. Výhodou je i možnost jednoduchého převážení v osobním autě vzhledem k přepravním velikostem 20x20x160 cm. A v neposlední řadě díky výsuvným nožičkám můžete stojan postavit na nerovném povrchu.
mobilní stojan nástěnka vhodné na všechny druhy akcí

Stojan s nástěnkami

K nástěnce jsou dodávány rozpěrné tyče s plastovými koncovkami, na které se desky přidělávají na dolní straně. Nahoře může být umístěn banner pro reklamní účely. Součástí skládacího stojanu jsou válcové zátěžové vaky na písek.
mobilní stojan na umístění lyží a snowboardů vhodné do lyžařských areálů a středisek a škol školiček

Stojan na lyže

Skládací a přenosný stojan na lyže. Držáky lyží je možno výškově nastavovat a tím umožnit i uložení velmi krátkých dětských lyží. Stojan vzhledem k nastavitelným nožičkám můžete postavit i na nerovný povrh nebo svah. Stojan je vyroben z velmi lehké hliníkové slitiny a váží pouhých 8 kg přesto je z vysoce odolného materiálu a odolává i náročným zimním podmínkám.
stojan držák na lyže a snowboardy který se dá přidělat na nůžkové párty stany
stojan držák na lyže a snowboardy který se dá přidělat na nůžkové párty stany

Držák na lyže pro nůžkový stan

V případě, že již od nás nůžkový stan máte a líbí se vám možnost stan využít i jako stojan na lyže máme pro vás řešení! Výškově nastavitelné držáky na lyže lze samostatně dokoupit a lehce namontovat na již stávají konstrukci a rozšířit tak využití nůžkových stanů o další úroveň.
Na skládací hliníkovou konstrukci se vejde 18 páru lyží. Upevnění na nohy stanu je snadné a rychlé pomocí spojek. Váha jednoho držáku je 5 kg.
mobilní skládací kabinka na převlékání z konstrukce nůžkového stanu

Skládací převlékací kabinka nebo mobilní sklad

Jednoduše a rychle vytvoříte soukromí pro zákazníky s naší převlékací kabinkou. Lze využít také jako mobilní sklad, který poskytne zázemí při pořádání akce. Střecha je z průhledné fólie a zajištující tak dostatek světla pronikajícího do kabinky i suché prostředí v případě nepřízně počasí. Možnost potisku textilní části dle přání a požadavků zákazníka.

reklamni stojan na bannery mobilní

Mobilní stojan na bannery

Lehký, moderní, skládací a flexibilní stojan vhodný k navlečení reklamních poutačů tzv. bannerů.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA STOJANŮ

Potřebujete speciální stojan pro prezentaci vaší firmy nebo produktů a nemůžete sehnat nic, co by byl podle vašich představ? My ho pro vás vymyslíme, potiskneme a vyrobíme k vaší plné spokojenosti.

Díky dobře vybavené nástrojařské, zámečnické, krejčovské a grafické dílně jsme schopni realizovat téměř jakoukoli vaši představu. Naše výroba je zaměřena na výrobu lehkých, skládacích, duralových konstrukcí v kombinaci s potištěným PVC nebo textilem. Stojany mohou být vybaveny elektromotory k točení a hýbání výrobků, osvětleny a v neposlední řadě vybaveny speciálními držáky přesně na konkrétní výrobek. Dále dokážeme ušít na všechny stojany přepravní obaly a pouzdra.
Naše motto je " vše složit a odvézt v co nejmenším autě, rychle postavit, prezentovat a opět rychle sbalit.

Některé realizace jsou předvedeny ve fotogalerii.
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

český výrobce
záruční a pozáruční servis
spokojený zákazník
široký sortiment
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz