STANY SVATEBNÍ

Plánujete svatbu pod širým nebem? S našimi nůžkovými svatebními stany budete připraveni i na chvíli, kdy vám začne pršet štěstí. Skládací svatební stany jsou lehké, ale přitom velice stabilní, snadno se postaví. Využití vidíme i pro organizátory svateb, kteří mohou svatební party stany zařadit do svého portfolia služeb.

Svatební bílé stany různých rozměrů s volány a baldachýny.

Velké nůžkové svatební stany pod které se dá zaparkovat i auto.

Baldachýnový pohled střechy elegantně zakryje vnitřní pohled na konstrukci střechy..

Vzhledem k praktičnosti skládacích nůžkových stanů jsme se v rámci inovace zaměřili i na dosažení větší elegance, čímž vnikl samostatný a variabilní typ stanů vhodný právě pro různé slavnostní události. Vzhledem k barevné variabilitě těchto párty stanů není svatba jedinou variantou takto upravených stanů, ale stejně tak je lze využít i při jiných slavnostních událostí jako jsou důležitá jubilea, promoce, ale i na zkrášlení Vaší zahradní párty. Nejčastěji ve velikostech 3x3 a 3x6 metrů.

Svatební nůžkové stany mají speciální dekorativní opláštění a jsou jimi:

Volány na zakrytí nohou stanu jsou vyrobeny z jemné nemačkavé látky. Dají se lehce odejmout a můžete si vybrat z více barev či využít možnost potištěné varianty (např. květinové motivy,…) Na výběr je i z více barev okrasných pentlí. 

Kanýr na límec se také nemačká, snadno odnímá, a i zde je na výběr více barev či potisku. 

Baldachýnový pohled střechy elegantně zakryje vnitřní pohled na konstrukci střechy. Lze využít u více typů stanů. Barevná varianta i možnost potisku opět na přání zákazníka.

Ke svatebním nůžkovým stanům můžeme ještě nabídnout další doplňky, např. osvětlení, nafukovací pneumatický svatební stůl, bočnice proti dešti, větru,..

STANY SMUTEČNÍ

Není bohužel vždy jen veselých událostí. Nabízíme i jednobarevné stany, které poskytnou smutečním hostům zázemí před nepřízní počasí a vlivem toho nezhorší již tak smutnou a těžkou událost, jakou smuteční obřad je. Tento typ smutečních stanů může najít využití u pohřebních ústavů a při poskytovní pohřebních služeb.
pohřební nůžkové skladací stany jednobarevné
pohřební nůžkové skladací stany jednobarevné
stany pro pohřební službu a pohřební nůžkové skladací stany jednobarevné

TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

Pro jednobarevné potřeby používáme materiál Tenstex II o gramáži 230g/m2. I tento materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, je odolný proti roztržení a vysokým teplotám. Zde je také finální hydrofobní úprava zlepšující vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

český výrobce
záruční a pozáruční servis
spokojený zákazník
široký sortiment
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz