PŮJČOVNA

Potřebujete vybudovat zázemí pro hudební kapelu, sportovce, rozhodčí nebo fanoušky? Nabízíme nůžkové i nafukovací stany k pronájmu na vaše kulturní, společenské i sportovní akce a eventy. Zajistíme zastřešení i reklamu na jakékoliv akci, kterou pořádáte. Pokud si nebudete jistí při výběru, rádi Vám s tím pomůžeme.
 
Pronájem se sjednává dle předchozí domluvy na čas určený zákazníkem. Není problém i dlouhodobého pronájmu. Můžeme provést montáž i následnou demontáž, v opačném případě rádi zaškolíme, jak správně se zapůjčenými produkty manipulovat.

PŮJČOVNA PÁRTY STANŮ

Ideální jsou menší nůžkové stany s bočnicemi. Nůžkové stany jsou pevné a stabilní díky závaží. Snadno se staví, můžete je na sebe napojit a zastřešit s nimi i větší akci. Rozkládací nůžkové stany máme nejčastěji v rozměrech 3x3m, 3x6m

Další možností jsou nafukovací ventilátorové a pneumatické stany v rozměru 5x5m

Pokud si nebudete jistí při výběru typu a velikosti stanu, rádi Vám s tím pomůžeme.
Vybavení pronajímáme včetně bohatého příslušenství, jako jsou bočnice, okapy na spojování stanů do větších celků, kotvící sady, závaží,…
Image
Image
Image
Image
Image
Také zajišťujeme pronájem pivních setů.

PŮJČOVNA NAFUKOVACÍCH BRAN, BANNERŮ, ZNAČENÍ

Kromě stanů půjčujeme také nafukovací brány, sloupy, prezentační stěny, reklamní nosiče, cedule, ukazatele a mobilní bannery tzv. beach flagy. Tyto produkty najdou využití například na sportovních akcích, kde označují startovní a cílové prostranství. Lze je použít i k vyznačení závodní tratě a nikdo ze závodníků se pak neztratí.

VLASTNÍ REKLAMA S NÍZKÝMI NÁKLADY

K zapůjčeným stanům nabízíme možnost vlastní reklamy v podobě potisku části stanu - střešní límec či bočnici. Další možností jsou mobilní reklamní bannery, které lze přidělat na nohu nafukovacího stanu či brány pomocí suchých zipů. Vytvoříte si tak velký a z dálky viditelný prostor pro vlastní logo či sdělení zákazníkům aniž byste platili výrobu celého stanu či brány.

PŮJČOVNA SVATEBNÍCH STANŮ

Plánujete svatbu pod širým nebem? S našimi nůžkovými svatebními stany budete připraveni i na chvíli, kdy vám začne pršet štěstí. Skládací svatební stany jsou lehké, ale přitom velice stabilní, snadno se postaví. Vzhledem k barevné variabilitě těchto párty stanů není svatba jedinou příležitostí, ale stejně tak je lze využít i při jiných slavnostních událostech jako jsou důležitá jubilea, promoce, ale i pro vaší zahradní párty. Nejčastěji ve velikostech 3x3 a 3x6 metrů.
Image
Image
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz