NAFUKOVADLA

Nafukovací reklama patří mezi nejmodernější a nejatraktivnější formy mobilní reklamy. Nafukovadla najdou široké uplatnění při všech venkovních eventech jako jsou festivaly, kulturní a sportovní akce nebo třeba předváděcí akce. Pomocí nafukovadla se stanete unikátní a nepřehlédnutelní a vaše reklamní plocha bude viditelná z velké dálky. Nafukovadla také mohou sloužit pro označení startovního či cílového prostoru u spousty sportovních akcí.
Image

MODERNÍ, KREATIVNÍ A OSOBITÁ FORMA MOBILNÍ REKLAMY

Image

PLNOBAREVNÝ KVALITNÍ DIGITÁLNÍ POTISK

MATERIÁL ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ A UV ZÁŘENÍ

Image

SNADNÁ INSTALACE I DEMONTÁŽ S SNÍZKÝMI NÁROKY NA TRANSPORT

Image

V našem výrobním programu naleznete rozmanité tvary a formy jako jsou například nafukovací brány, sloupy, válce, balóny, 3D objekty a speciální tvary, stany nebo nafukovací bójky pro vodní sporty. Nabízíme nafukovadla ventilátorová nebo nafukovadla pneumatická s pneu duší, kde není potřeba stálý přístup k elektrické energii. Díky použitým materiálům dosahujeme velmi nízké hmotnosti nafukovadel, která umožňuje snadnou manipulaci i s rozměrnějšími typy nafukovadel.

Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku. Barva se vsákne do polyesterového vlákna a odolává tak praní i povětrnostním vlivům. Barevnost, složitost a kreativita vašeho potisku není omezena.

VENTILÁTOROVÁ NAFUKOVADLA

Image
Předností ventilátorových nafukovadel je snadná manipulace a instalace. Pro jejich instalaci a demontáž není potřeba žádný speciálně vyškolený personál. Nafukovadla jsou stále nafukována ventilátorem, není potřeba žádné konstrukce. Jsou velmi pevná, stabilní a odolná vůči UV záření. Nafouknutí trvá cca 3 minuty v závislosti na velikosti a typu nafukovadla.
Brány, válce, sloupy, 3D objekty či atypické tvary jsou nafukovány speciálně upraveným vysokotlakým ventilátorem o příkonu 120 W / 220 V. Pro správnou funkci je nutno zajistit trvalé napojení na elektřinu. Pokud není trvalý přívod 220 V, je možné použít autobaterii a frekvenční měnič 300 W. S autobaterií 100 A 12 V vydrží v provozu přibližně 8 hodin.

PNEUMATICKÁ NAFUKOVADLA

Image

Nemáte přístup k elektrické energii, a přesto chcete nafukovadlo? Máme pro vás dokonalé řešení a tím je pneumatický typ nafukovadel. Pneumatické nafukovadla mají duši ze speciální TPU fólie. Zvládne je postavit jeden člověk a odolávají nejextrémnějším povětrnostním podmínkám. Jsou vhodné do exteriéru i interiéru a stojí bez trvalého přístupu k elektrické energii. Ideální pro extrémní sporty a vrcholné sportovní akce, kde člověk nemusí mít jistotu, že se připojí k elektrické energii. Postavení brány trvá pouze několik minut díky přenosnému kompresoru nebo lze nafouknout pomocí ručních velkoobjemových pump. Nafukovadla jsou osazeny kvalitním napouštěcím / vypouštěcím ventilem. Součástí je i přetlakový ventil zabraňující poškození při zvýšení tlaku.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO NAFUKOVADLA

Některá z nabízených příslušenství jsou standardně dodávána s našimi výrobky, jiná si lze objednat dle potřeby.

Image
K ventilátorovým i pneumatický nafukovadlům nabízíme příslušenství, které by u dobře postavené a bezpečné brány, sloupce, válce či jiného atypického tvaru nemělo chybět. Ve větru nepostradatelné jsou kotvící popruhy doplněné o kotvící kolíky.Kotvící popruh je uchycen v pevném oku nafukovadla.
Image
Životnost nafukovadel nejčastěji zkracuje špatné zacházení, nebo náročné podmínky při přepravě a manipulaci. Transportní obaly a tašky se tak stávají velmi důležitou součástí našich nafukovadel. Zesílená dna u PNEU nafukovadel slouží jako přepravní vak.
Image
Na místech, kde nelze nafukovadlo zabezpečit zapíchnutím kolíků do země přijde vhod závaží, které nabízíme ve formě zátěžových vaků s váhou 10-15kg.
Image
Pro ventilátorová nafukovadla je používán speciálně upravený vysokotlaký ventilátor a to TYP 250 o příkonu 126 W / 230 V.

Pro pneumatická nafukovadla používáme tyto typy kompresorů a ručních pump.

Kompresor GE 900 AA+
Image

GE 900 AA+ je výkonné foukadlo, ideální pro snadné a velmi rychlé nafouknutí stanů, raftů, člunů, kánoí, kajaků, bazénů, matrací atd. Maximální tlak je 2,5 bar s napětím 230 V a příkonem 1000 W. Délka přívodního kabelu je 3 m, objem vzduchu 1 700 litr/min s možností nafukování i vyfukování.

BRAVO TURBO MAX 12V
Image

Kompresor BRAVO TURBO MAX 12V je špičkový 12V kompresor do auta ideální pro snadné a velmi rychlé nafouknutí raftů, člunů a vůbec všeho. Jedná se o elegantní řešení v případě, že není v dosahu elektrický proud. Maximální tlak 2,5 bar, příkon 45 – 60 A s kapacitou 1 000 l/min. s možností nafukování i vyfukování.

Ruční pumpa BRAVO 4
Image

Ruční pumpa BRAVO 4 Double action pump je dvojčinná nafukovací pumpa. S pumpou je snadná a rychlá manipulace. U nafukovací hadice je sada redukcí.
Pro dlouhodobou životnost výrobku je nutno pumpu v oblasti pístu promazávat, nejlépe silikonovou pastou nebo olejem. Rozměry 11 x 23 x 45cm, maximální tlak 0,5 bar s výkonem 2 x 2000 cm3.

Ruční pumpa GM 6
Image

Ještě výkonejší je Ruční pumpa GM 6. Po přepnutí na jednočinný cyklus umí nafouknout tlak až 1 bar! U nafukovací hadice je sada redukcí. I u tohoto typu výrobku je nutno pumpu v oblasti pístu promazávat, nejlépe silikonovou pastou nebo olejem. Rozměry výrobku 17 x 30 x 58cm, maximální tlak 1 bar s výkonem 2 x 2500 cm3.

Jako další příslušenství´můžeme nabídnout například překližková dna, textilní bannery a textilní převleky, vnitřní osvětlení.

TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku. Barva se vsákne do polyesterového vlákna, následně je stabilizována při vysoké teplotě 200°Celsia a odolává tak praní i povětrnostním vlivům. Barevnost, složitost a kreativita vašeho potisku není omezena.

Pro celopotištěné produkty používáme materiál Tentstex DK 280g/m2. Jedná se o materiál upravený polyuretanovým zátěrem, odolávající vysokým teplotám až 200 °C. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu. Tento materiál si necháváme vyrábět na míru přesně dle našich technologických požadavků. 

Pro jednobarevné potřeby používáme materiál Tenstex II o gramáži 230g/m2. I tento materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, je odolný proti roztržení a vysokým teplotám. Zde je také finální hydrofobní úprava zlepšující vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

Pro výrobu duší do nafukovacích stanů a člunů je použita nafukovací duše z TPU fólie, jedná se o speciálně vyvinutou termoplastickou fólii.

Pro spodní část nafukovadel se používá materiál PVC 350 g/m2. Jedná se o odlehčené, oboustranné, lakované PVC s pevnostní textilní vložkou s UV filtrem

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Image
Nabízíme záruční i pozáruční servis od drobných oprav po kompletní renovace. Opravíme vám nefunkční zipy, utržená poutka, upadlé plachtové kroužky, různé trhliny a praskliny, pokles tlaku v nafukovacích konstrukcích, netěsnící ventily, výměna a oprava bočnic a jiné. Pro akutní opravy vlastními silami nabízíme náhradní ventily včetně klíče na montáž ventilů, duše či lepení na duši.
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz