NÁBYTEK

Eventový, nafukovací nábytek s neomezenou barevností a potiskem přitahuje zájem a zvyšuje povědomí o značce. Pneumatický nábytek je určený na eventy v exteriéru i v interiéru.
Pneumatický stolek i sedátko je vyroben z odolné tkaniny s polyuretanem a duší ze speciálně vyvinuté termoplastické fólie. Osazeno kvalitním napouštěcím / vypouštěcím ventilem a přetlakovým ventilem, který zabraňuje poškození při zvýšení tlaku. Výhodou jsou minimální přepravní rozměry a nízká váha. Možnost kompletního digitálního potisku. Velice snadná manipulace. Vlastní design přesně podle potřeb a požadavků zákazníka.
Image
Image
Průměr základny stolku je obvykle 48 cm s odkládací plochou o průměru 74 cm. Stolek je vyráběn ve dvou výškách - výška 50 cm je vhodná jako konferenční stolek, výška 110 cm jako prezentační stolek

Záleží jen na vaší fantazii a potřebách jak nábytek využijete, například jako stupně vítězů nebo pomocník do tělocvičny.

UBRUSY, PŘETAHY NA STOLKY

V našem sortimentu najdete také individuální ubrusy a přetahy na stolky s libovolným potiskem šité přímo na míru. Nemusíte hned kupovat nový stůl, ale můžete jej schovat pod designový ubrus a vznikne vám tak další velká plocha pro vaši reklamu, kterou nikdo nepřehlédne. Ideální na různé akce, veletrhy, konference, nebo na dny otevřených dveří. Využijete je i ve chvíli, kdy chcete slavnostně vyzdobit restauraci, penzion či dům. Nabízíme ubrusy a přetahy na všechny typy konferenčních či prezentačních stolů, ať už čtvercové, obdélníkové, kulaté nebo oválné.

Koktejlovým bistro stolkům dodají ubrusy elegantní vzhled a budou reprezentovat vaši firmu i značku po mnoho let. Nemusí se žehlit, jejich údržba je snadná a vždy drží na svém místě. Strečové potahy lze potisknout po celé ploše se zaměřením na každý grafický detail. I vlastní, atypický tvar stolu vám oblečeme do nového kabátu.

TECHNOLOGIE

Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku. Barva se vsákne do polyesterového vlákna, následně je stabilizována při vysoké teplotě 200°Celsia a odolává tak praní i povětrnostním vlivům. Barevnost, složitost a kreativita vašeho potisku není omezena.

Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz