PNEUMATICKÉ STANY

Nemáte přístup k elektrické energii a přesto chcete nafukovací stan? Máme pro vás dokonalé řešení a tím je pneumatický stan. Pneumatické reklamní produkty nepotřebují trvalý přístup k elektřině, jsou pod stálým tlakem a neobsahují žádný ventilátor. Výhodou jsou i velké reklamní plochy na celém pneumatickém stanu, které jsou vidět hezky i z dálky.
Pneumatický nafukovací stan postaví i jeden člověk a jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Tyto stany mají duši ze speciální TPU fólie a odolávají i v nejextrémnějších povětrnostních podmínkách. Stavba pneumatických stanů pomocí kompresoru trvá jen několik málo minut. K nafouknutí lze použít i ruční pumpu. Určitě oceníte i malé přepravní rozměry produktů s konstantním tlakem. Stany mají kvalitní napouštěcí / vypouštěcí ventil a přetlakový ventil, který zabraňuje poškození při zvýšení tlaku.

Duše celého stanu je ze speciální TPU fólie.

Napouštěcí/vypouštěcí ventil na noze stanu a jeho standardní vizuální zpracování.

Přetlakový a napouštěcí ventily a jejich standardní vizuální zpracování.

Spojení nohy stanu s kšiltem stanu.

Tento černý "pupík" slouží k zajištění duše stanu, aby se při nafukování a přepravě nepřetáčela.

Pevné oko na střeše stanu pro uchycení kotvícího popruhu.

Uchycení zátěžových vaků pro případ, že není možné stan zabezpečit zapíchnutím kolíků do země.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE A ROZMĚRY

Image
Image
Stany PNEU dodáváme s plnobarevným sublimačním potiskem dle požadavků a potřeb zákazníka. Materiál, který se pro pneumatické stany používá, je upraven polyuretanovým zátěrem a je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava opláštění zlepšuje jeho voděodolné vlastnosti a zamezuje rovněž špinění a stárnutí materiálu.

STANOVÉ OPLÁŠTĚNÍ

Podle aktuální potřeby zákazníka jsem schopni vytvořit různé typy bočnic s grafickým potiskem, který limituje pouze velikost bočnice.
Image

POTISK STŘECHY

Střecha je digitálně potištěna dle vlastního designu.
Image

POTISK KŠILTU

Kšilt stanu ještě zvětší a zefektivní prostor stanu. Vám ani zákazníkům stojícím na kraji stanu nebudou padat kapky na záda.

POTISK BOČNIC

Různé typy bočnic podle aktuální potřeby zákazníka s vlastním grafickým návrehm. Bočnicemi je možno celý stan uzavřít.
Image
Image
Image

POTISK POLOBOKU

Pro trhovce a catering jsou vhodné poloboky, které krásně zakryjí zázemí prodejního pultu.
Image

POTISK POLOBOČNIC

Další prostor pro reklamní či obchodní sdělení.
Image
Image

BANNERY

Možné připevnění i různých druhů bannerů na stan pomocí suchyých zipů.
Image

VLAJEČKA

Stan s vlajkou na střeše nabízí další prostor pro vaši reklamu a nestane se, že vás někdo přehlédne v řadě ostatních firem.

NAFOUKNUTÍ STANU

Kompresor Bravo OV 10
Image

Bravo OV 10 je výkonné foukadlo, ideální pro snadné a velmi rychlé nafouknutí stanů, raftů, člunů, kánoí, kajaků, bazénů, matrací atd. Maximální tlak je 2,5 bar s napětím 230 V a příkonem 1000 W. Délka přívodního kabelu je 3m, objem vzduchu 1 700 litr/min s možností nafukování i vyfukování.

Kompresor BRAVO TURBO MAX 12V
Image

Kompresor BRAVO TURBO MAX 12V je špičkový 12V kompresor do auta ideální pro snadné a velmi rychlé nafouknutí raftů, člunů a vůbec všeho. Jedná se o elegantní řešení v případě, že není v dosahu elektrický proud. Maximální tlak 2,5 bar, příkon 45 – 60 A s kapacitou 1 000 l/min. s možností nafukování i vyfukování.

Ruční pumpa BRAVO 4 Double action
Image

Ruční pumpa BRAVO 4 Double action pump je dvojčinná nafukovací pumpa. S pumpou je snadná a rychlá manipulace. U nafukovací hadice je sada redukcí.
Pro dlouhodobou životnost výrobku je nutno pumpu v oblasti pístu promazávat, nejlépe silikonovou pastou nebo olejem. Rozměry 11 x 23 x 45cm, maximální tlak 0,5 bar s výkonem 2 x 2000 cm3.

Ruční pumpa BRAVO 6 Double action
Image

Ještě výkonejší je Ruční pumpa BRAVO 6 Double action pump, která za jednu minutu nafouká až 300 l. Po přepnutí na jednočinný cyklus umí nafouknout tlak až 0,9 bar! I u tohoto typu výrobku je nutno pumpu v oblasti pístu promazávat, nejlépe silikonovou pastou nebo olejem. Rozměry výrobku 12 x 21 x 47cm, maximální tlak 0.6 bar s výkonem 2 x 2500 cm3.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Některá z nabízených příslušenství jsou standardně dodávána s našimi výrobky, jiná si lze objednat dle potřeby.

Image
K nafukovací ventilátorovým stanům nabízíme příslušenství, které by u dobře postaveného a bezpečného stanu nemělo chybět. Ve větru nepostradatelné jsou kotvící popruhy doplněné o kotvící kolíky.
Image
Kotvící popruh je uchycen v pevném oku střechy stanu.
Image
Na místech, kde nelze stan zabezpečit zapíchnutím kolíků do země přijde vhod závaží, které nabízíme ve formě zátěžových vaků s váhou 10-15kg.
Image
Životnost stanu nejčastěji zkracuje špatné zacházení, nebo náročné podmínky při přepravě a manipulaci. Transportní obaly a tašky se tak stávají velmi důležitou součástí našich stanů.
Image
Jedním z příslušenství jsou spojovací díly mezi stany stejných či různých velikostí. Můžete si tak vytvořit větší zastřešené plochy, které působí jako jeden celek.

TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku. Barva se vsákne do polyesterového vlákna, následně je stabilizována při vysoké teplotě 200°Celsia a odolává tak praní i povětrnostním vlivům. Barevnost, složitost a kreativita vašeho potisku není omezena.

Pro celopotištěné produkty používáme materiál Tentstex DK 280g/m2. Jedná se o materiál upravený polyuretanovým zátěrem, odolávající vysokým teplotám až 200 °C. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu. Tento materiál si necháváme vyrábět na míru přesně dle našich technologických požadavků. 

Pro výrobu duší do nafukovacích stanů a člunů je použita nafukovací duše z TPU fólie, jedná se o speciálně vyvinutou termoplastickou fólii.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Image
Nabízíme záruční i pozáruční servis od drobných oprav po kompletní renovace. Opravíme vám nefunkční zipy, utržená poutka, upadlé plachtové kroužky, různé trhliny a praskliny, pokles tlaku v nafukovacích konstrukcích, netěsnící ventily, výměna a oprava bočnic a jiné. Pro akutní opravy vlastními silami nabízíme náhradní ventily včetně klíče na montáž ventilů, duše či lepení na duši.
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz