ZIMNÍ PROGRAM

Možnosti lyžování u nás nebo v zahraničí jsou v dnešní době nepřeberné. Existuje veliký počet lyžařských středisek, které nabízejí různé služby ať už občerstvení, půjčovny, servisní služby, školy lyžování až po nabídku dalších outdoorových zážitků. Jak se ale odlišíte od tak velké konkurence nebo jak zajistíte co největší bezpečnost ve svém areálu? S tím vám můžeme pomoci my!
Firma VELLA s.r.o. dokáže vyrobit všechny druhy informačních, výstražných, zákazových a příkazových piktogramů včetně značení sjezdových, běžeckých i specifických tratí a to na umělohmotný nebo textilní banner. Vše dle aktuálních směrnic ČSN. Vývoj se provádí společně s lyžařskými areály a školami a jejich požadavky a připomínky jsou okamžitě zapracovány do vývoje a výroby.

TECHNOLOGIE

Naše transparenty jsou digitálně, plnobarevně tištěny na speciálně vyvinutou vysokozátěžovou polyesterovou textilii odolávající teplotám pod bodem mrazu. Výroba je zakázková a je možno vyrobit jakýkoliv rozměr do 145 cm výšky a 100 m délky. Textilie díky otvorům propouští dostatečné množství větru a kotvící tyče nejsou tolik namáhané. Použité sublimační barvy zaručují vysokou UV stabilitu. K transparentům se dodávají laminátové tyče zakončené kovovou špičkou a kovovým vrškem se speciální nerezovou úpravou. Na tyčích jsou objímky na přivázání transparentu. Díky sklolaminátové kompozici jsou tyče velmi pružné a odolné proti zlomení.
Image
Image
Image

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Nabízíme záruční i pozáruční servis od drobných oprav po kompletní renovace. Opravíme vám nefunkční zipy, utržená poutka, upadlé plachtové kroužky, různé trhliny a praskliny, zlomené pruty a konstrukce,...

FOTOGALERIE

Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz