Historie firmy

Firma Vella s.r.o byla založena dnešními majiteli v roce 1989 v České Skalici a ještě pod názvem Vilko se zabývala výrobou takeláže, kování a dalších doplňků pro jachting a windsurfing.

V roce 1992 se firma přestěhovala do stávajících prostor v Náchodě - Bražci a působí zde již pod názvem Vella s.r.o. Do svého sortimentu postupně přibrala výrobu sportovních, převážně cyklistických potřeb, kde hlavně vývoj a výroba celé řady hustilek k jízdním kolům tvořili podstatnou část výrobního sortimentu firmy. Dále se věnovala především zakázkovému šití sportovního oblečení, výrobě mobilních reklamních bannerů, praporů a vlajek, zámečnickým a nástrojářským pracím. V nabídce je také velkoplošný tisk solventními inkousty, který umožňuje potisk PVC bannerů, samolepek, fotografií a dalších materiálů. Postupně se firma specializovala na digitální sublimační tisk textilu a jeho další zpracování.

Od Roku 2009 po rozšíření a modernizaci střediska šití a potisk metrového textilu se stala firma Vella s.r.o. jednou z mála firem v České republice zvládající komplexní služby sublimačního potisku textilu v návaznosti na jeho další vlastní zpracování. Díky vlastnímu grafickému studiu, včetně kompletní správy barev, zajistí firma i nejnáročnější zakázky. V návaznosti na vlastní strojírenskou výrobu, vlastní grafické studio a tým odborných pracovníků Vám může firma nabídnout velmi atraktivní a stále se rozšiřující textilní reklamu a reklamní služby vysoké kvality.
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz