EVENTOVÉ DOPLŇKY

Eventové doplňky jsou součástí téměř každé akce a tvoří jeden z hlavních prvků při budování image každé značky. Mobilní posezení je často součástí párty stanů během veletrhů, sportovních a kulturních akcí. I Vella s.r.o. nabízí funkční doplňky pro expozice na výstavě, v obchodě, firmě i v domácnostech.

Sedací pytle a kostky jsou vhodné na i pro venkovní použití.

Zesílená dřevěná lehátka s područkou a vyměnitelným potahem.

Sedací pytle různých rozměrů naplněné kuličkami polystyrénu.

Pro výplň válců a krychlí je použita kombinace pěny a polystyrénu.

Podsedáky izolují chlad od země a najdou využití všude tam, kde chcete zabezpečit komfortní sezení.

Vyniká pro jednoduché a rychlé rozložení i složení bez použití nářadí.

Individuální ubrusy a přetahy na stolky s libovolným potiskem šité přímo na míru.

V naší nabídce najdete nejen nafukovací reklamní a cateringový nábytek, ale také oblíbená dřevěná skládací reklamní lehátka a křesílka. Protože na každou událost a akci se hodí něco jiného, nabízíme i různé typy podsedáků, sedacích kostek i pytlů. Všechny eventové doplňky potiskneme dle požadavků a přání zákazníků.
Další možnosti eventových doplňků
Pro všechny akce nabízíme také reklamní vlajky, beach flag, reklamní bannery, prezentační stěny, textilní brány, roll-up a oplůtky.  Vše samozřejmě včetně celoplošného potisku.

TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku. Barva se vsákne do polyesterového vlákna, následně je stabilizována při vysoké teplotě 200°Celsia a odolává tak praní i povětrnostním vlivům. Barevnost, složitost a kreativita vašeho potisku není omezena.

Pro celopotištěné produkty používáme materiál Tentstex DK 280g/m2. Jedná se o materiál upravený polyuretanovým zátěrem, odolávající vysokým teplotám až 200 °C. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu. Tento materiál si necháváme vyrábět na míru přesně dle našich technologických požadavků. 

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Nabízíme záruční i pozáruční servis od drobných oprav po kompletní renovace. Opravíme vám nefunkční zipy, utržená poutka, upadlé plachtové kroužky, různé trhliny a praskliny, pokles tlaku v nafukovacích konstrukcích, netěsnící ventily, výměna a oprava bočnic a jiné.
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

český výrobce
záruční a pozáruční servis
spokojený zákazník
široký sortiment
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz