SPORTOVNÍ A VOLNOČASOVÉ OBLEČENÍ

V dnešní době je sportovní oblečení nejen funkčním prvkem pro pohodlné a bezpečné sportování, ale také módním výrazem a prostředkem k sebeprezentaci. Každý sportovní tým, klub nebo jednotlivec má své vlastní barvy, logo a unikátní design, který ho odlišuje od ostatních. A právě výroba sportovního oblečení s vlastním designem je tím, co nám umožňuje vyjádřit naši individualitu a týmového ducha.
Jednou z nejrevolučnějších metod výroby sportovního oblečení je sublimační tisk, který nám poskytuje neomezené možnosti při tvorbě originálního a kvalitního sportovního oblečení. Sublimační tisk může být použit na různé druhy sportovního oblečení, včetně triček, tílek, kraťasů, mikin, čepic, šátků a dalších. Díky své flexibilitě a trvanlivosti je ideální pro všechny druhy sportů, jako je fotbal, hokej, cyklistika, běh a mnoho dalších. Ať už jste součástí sportovního týmu, klubu nebo jednotlivec, sublimační tisk vám umožní vytvořit unikátní a stylové sportovní oblečení, které vás bude reprezentovat na všech vašich sportovních dobrodružstvích.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ

V současné době můžeme nabídnout velmi širokou nabídku střihů a modelů oblečení pro sportovní kolektivy i pro individuální sporty. Oblečeme vás ať už jste rekreační či vrcholoví sportovci.

Po dohodě lze zapůjčit zkušební vzorkové sady a vzorníky materiálů. Nabízíme úpravy střihů na míru dle požadavků zákazníka, a také opravy šití a zipů.
Chcete svůj sportovní tým propagovat? Sháníte něco pro své fanoušky?

ORIGINÁLNÍ DÁREK? DRES NA MÍRU

Chcete originální osobní dárek? Není nic jednoduššího. Jakékoliv oblečení potiskneme individuální grafikou, jménem nebo číslem dle vašeho přání. Vytvoříme tak kus oblečení, který bude „ušit“ přímo na přání zákazníka. Jedná se velmi vyhledávané dárkové zboží našich zákazníků. Dres či jiné sportovní oblečení nemusí být potištěno pouze jménem a číslem, ale lze použít i různé nápisy, data, obrázky a podobně. Vlastním jménem na oblečení vždy překvapíte obdarovaného.
Image

TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku. Barva se vsákne do polyesterového vlákna, následně je stabilizována při vysoké teplotě 200°Celsia a odolává tak praní i povětrnostním vlivům. Barevnost, složitost a kreativita vašeho potisku není omezena.

Používáme materiály s různými druhy úprav, které základní tkanině dodávají specifické vlastnosti jako je nepromokavost, ale zároveň udržují vysokou prodyšnost. Zvyšují měkkost, elasticitu a dobrý pocit při kontaktu látky a kůže.

DRESOVINA: KO 145 g / BJ 29560 PICOVINTER / BJ 37675 COOLMAX ACTIVE / MC MICRO C2 / MILÁNO 150 g  - Tyto materiály udrží tělo v suchu a pohodě i při největším horku a napomáhají tak ke zvyšování výkonnosti při sportu. Rychle odvádějí pot a udržují tělo v suchu, šetří energii sportovce.

LYCRA: BIKE POWER / SHIELD / STELVIO (zateplené) / ASTERIA  - Elastické vlákno Lycra dodává výrobkům vysokou elasticitu v obou směrech. Výrobky s použitím tohoto vlákna jsou velmi kompresní a pomáhají oddalovat únavu při sportu. Mají vysokou hustotu, kompaktní strukturu a vysokou krycí schopnost (nejsou průhledné) a jsou velmi prodyšné. SHIELD má velmi vysokou odolnost proti oděru.

VĚTRUODOLNÉ A ZATEPLENÉ: PL MISSION LIGHT / PL HILL  - Vynikající větru odolný fleece nové generace. Zachování prodyšnosti a propustnosti potu. Vrchní vrstva mikro fleece dodává výrobku novou úroveň komfortu nošení, vzhledu a tepelné regulace. Výrobky No-wind zachovávají teplo uvnitř a propouštějí pot ven.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Nabízíme záruční i pozáruční servis od drobných oprav po kompletní renovace. Nabízíme úpravy střihů na míru dle požadavků zákazníka, opravy šití a zipů.

FOTOGALERIE

Cyklistické oblečení
Cyklistika
Atletické oblečení
Atletika
Kombinézy
Kombinézy
Motokrosové dresy
Motokros
Hokejové dresy
Hokej
Fotbalové dresy
Fotbal
Volejbalové a házenkářské dresy
Volejbal, házená
Basketbalové dresy
Basketbal
Oblečení pro zimní sporty
Zimní sporty
Závodní čísla a rozlišováky
Závodní čísla a rozlišováky
Volnočasové oblečení
Volnočasové oblečení
Fanshop
Fanshop
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz