LEHÁTKA A KŘESÍLKA

Pohodlné rozkládací zahradní lehátko nebo křesílko s područkou a vyměnitelným potahem, které lze libovolně potisknout.  Mobilní posezení je oblíbené relaxační místo pro návštěvníky, a také velmi dobrá plocha určená k reklamním účelům. Oblíbené jsou také pro svou nízkou hmotnost a malé přepravní rozměry.
Vyniká pro jednoduché a rychlé rozložení i složení bez použití nářadí. Vyměnitelný potah je ze zesílené tkaniny, který lze 100% potisknout digitálním sublimačním tiskem a dá se lehce vyměnit. Textil je opatřen vodě odpudivou a nešpinivou, teflon obsahující úpravou a lze prát v pračce. Potah je sešívaný vysoce odolným stehem, který téměř nelze přetrhnout.

KŘESÍLKO

Image
Image
Image
Technické parametry
  • Profil: 35 x 25 mm
  • Složený rozměr: 107 x 41 x 9 cm
  • Nosnost: 95 kg
  • Hmotnost: 4,5 kg

LEHÁTKO

Image
Image
Image
Technické parametry
  • Profil: 40 x 25 mm
  • Složený rozměr: 148 x 65 x 7 cm
  • Nosnost: 95 kg
  • Hmotnost: 6,8 kg

Všechny třecí plochy u lehátek jsou osazeny samomaznými plastovými podložkami což zaručuje delší životnost a menší vyběhání konstrukce. Nehrozí ani prasknutí v zimě při teplotách hluboko pod nulou.

Speciálně zesílená konstrukce bez suků je vhodná i pro venkovní použití a je odolná vůči šlápnutí lyžařskou botou.

TECHNOLOGIE

Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku. Barva se vsákne do polyesterového vlákna, následně je stabilizována při vysoké teplotě 200°Celsia a odolává tak praní i povětrnostním vlivům. Barevnost, složitost a kreativita vašeho potisku není omezena.

Pro celopotištěné produkty používáme materiál Tentstex DK 280g/m2. Jedná se o materiál upravený polyuretanovým zátěrem, odolávající vysokým teplotám až 200 °C. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu. Tento materiál si necháváme vyrábět na míru přesně dle našich technologických požadavků. 

Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz