VÝUKOVÉ POMŮCKY

Držíme se hesla „škola hrou“, proto nabízíme široký výběr různých pomůcek, vybavení a hraček pro výuku malých i velkých lyžařů. Vyrábíme postavičky, tunely a kužely, které jednoduše zapíchnete pomocí laminátových tyčí do sněhu, aby malé děti lyžování ještě více bavilo.

TUNEL

Image
Tištěný tunel je vhodný pro dětské sjezdovky, pro lyžařské školy nebo pro cvičení agility. Má délku 1,5m s celkovou výškou konstrukce 1,5 m a průjezdovou výškou 1,1 m. Konstrukce je z laminátových tyčí o průměru 8 mm a 6 mm. Tunelem určeným pro lyžování projede i středně zkušený dospělý lyžař. Sublimační potisk není omezen a grafické zpracování je dle přání zákazníka.
Image
Image
Image

POSTAVIČKY

Image
Tištěné figurky naleznete na dětských sjezdovkách a v lyžařských školách. Rozměr postavičky je 1 x 1 m. Konstrukce je z laminátových tyčí o průměr 8 mm a 6 mm. Figurky můžete vždy elegantně sbalit do přepravní tašky. Grafický potisk sublimační metodou je dělán na zakázku dle přání zákazníka.
Image
Image
Image
Image

SPOLEČENSKÉ HRY A SEDACÍ KOSTKY

Image
Společenské hry mají v dnešní digitální době stále své pevné místo. Jedním ze zajímavých trendů jsou také textilní společenské hry. A co když společenskou hru zakomponujete do výuky lyžování? To pak přináší nový rozměr zážitku. Textilní hry jsou i výborným nástrojem jak zvýšit povědomí o značce. Vytvoříme hru přímo na míru vaší firmě.
Image
Image
Image

BAREVNÉ KUŽELE

Image
Barevné značící kužely o výšce 24 cm jsou vyrobeny z nízkohustotního polyethylenu, který si zachovává vlastnosti v rozmezí -50°C až +85°C. Sada 10 ks v různých barvách.
Image
Image

VOLANT

Image
Velmi dobrá pomůcka pro nácvik carvingového oblouku. Odolný pěnový materiál o nízké hmotnosti a několika barevných variantách. Možnost reklamního sublimačního potisku.

VYMEZOVACÍ PRAPORY

Image
Vymezovací prapory vhodné nejen pro sjezdovky a školičky lyžování jsou vyrobeny ze stanoviny a spojeny lanem. Délka a barevní provedení na přání zákazníka.
Image
Image
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz