STANY

Není sportovní, kulturní či jiné outdoorové i indoorové akce, kde by nebyly k vidění párty stany v jakékoli své podobě. Stali se součástí prezentace firmy a podporují její vnímání. V neposlední řadě také poskytují rychlé zastřešení, bezpečné zázemí a chrání před nepřízní počasí i spalujícím sluncem.
Na výběr je hned z několika typů párty stanů. Za nejprodávanější stan na prezentace a eventy se považují skládací nůžkové stany. Za modernější a nejatraktivnější párty stany se pak posední dobou považují stále oblíbenější pneumatické stany.

POROVNÁNÍ JEDNOTLIVÝCH TYPŮ STANŮ

NŮŽKOVÉ STANY

Patří mezi nejprodávanější typ stanů pro outdoorové i indoorové prezentace a eventy. Disponují vysokou variabilitou rozměrů a dlouhou životností. Manipulace s nůžkovými stany je jednoduchá a rychlá. Nůžkový stan postavíte během pouhých 60 vteřin a stejně rychle ho i demontujete. Na výběr je z veliké škály velikostí.
Image
Image
Zaujaly vás skládací nůžkové stany, ale chcete více informací?

NAFUKOVACÍ STANY

Předností nafukovacích ventilátorových stanů je snadná manipulace a instalace. Pro jejich instalaci a demontáž není potřeba žádný speciálně vyškolený personál.  Stan je stále nafukován ventilátorem není potřeba žádné konstrukce. Je velmi pevný, stabilní a odolný vůči UV záření. Nafouknutí trvá cca 3 minuty v závislosti na velikosti stanu.
Image
Více se vám líbí možnost nafukovacího stanu? Máme pro vás detailnější informace.

PNEUMATICKÉ STANY

Nemáte přístup k elektrické energii, a přesto chcete nafukovací stan? Máme pro vás dokonalé řešení a tím je pneumatický stan. Pneumatické nafukovací stany mají duši ze speciální TPU fólie. Zvládne je postavit jeden člověk a odolávají nejextrémnějším povětrnostním podmínkám. Jsou vhodné do exteriéru i interiéru a stojí bez trvalého přístupu k elektrické energii.
Image
Nemáte přístup k elektrické energii, ale chcete nafukovací stan - pořiďte si pneumatický stan.
Díky dostatečnému vlastnímu výrobnímu zázemí jsme schopni nejen rychle a kvalitně dodat, ale i stále nacházet nová řešení a inovace, na kterých se může podílet i sám zákazník. Další předností vlastní výroby a dostatečných zásob je i rychlá reakce na servis.

FOTOGALERIE

Nůžkové stany
Nůžkové stany
Nafukovací stany
Nafukovací stany
Pneumatické stany
Pneumatické stany
Stojany
Stojany
Eventové doplňky
Eventové doplňky
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz