PLŮTKY A INFORMAČNÍ TRANSPARENTY

Textilní bannery mohou mít kromě prezentační funkce rovněž funkci informační nebo bezpečnostní. Využití naleznete především v exteriérovém prostředí například na sjezdovkách jako ochranné sítě, informativní tabulky na značení sjezdovek a tratí. Dále pak při závodech na závodních trasách jako jednoduché a lehké vymezovací plůtky, ukazatele, směrovky, slalomové branky apod. Různé oplůtky a informační cedule jsou vhodné také jako vybavení do lyžařských škol.
Bannery na ochranné sítě
Image
Reklamní plůtky
Image
Značení sjezdovek a tratí
Image
Potisk na slalomové brány
Image
Lyžařské oplůtky a informační tabule jsou vhodné pro vymezení zakázaného nebo nájezdového prostoru v lyžařském areálu. Plůtky v lyžařské školičce je možno v určitých případech použít také jako ochrannou bariéru pro začínající lyžaře. Informační nebo zákazové tabule jsou v lyžařském areálu často k vidění a zvyšují bezpečnost a informovanost návštěvníků.
Image
Informační a reklamní transparenty jsou tištěny sublimační metodou na speciálně vyvinutou vysokozátěžovou polyesterovou textilii odolávající teplotám pod bodem mrazu. Textilie díky otvorům propouští dostatečné množství větru a kotvící tyče nejsou tolik namáhané.
Image
K transparentům se dodávají laminátové tyče zakončené kovovou špičkou a kovovým vrškem se speciální nerezovou úpravou. Na tyčích jsou objímky na přivázání transparentu. Díky sklolaminátové kompozici jsou tyče velmi pružné a odolné proti zlomení.

VYMEZOVACÍ PRAPORY

Image
Vymezovací prapory, vhodné nejen pro sjezdovky a školičky lyžování, jsou vyrobeny ze stanoviny a spojeny lanem. Délka a barevné provedení na přání zákazníka.
Image
Image

CEDULE A TRANSPARENTY S PIKTOGRAMY

Po změně zákona o „Značení a zabezpečení v zimním středisku“ z roku 2009, může firma VELLA vyrobit všechny druhy informačních, výstražných, zákazových a příkazových piktogramů včetně značení sjezdových, běžeckých i specifických tratí a to na plechový, umělohmotný nebo textilní banner.
Image
Image
Nápisy, značky a barva mohou být libovolné velikosti, rozsahu i obsahu. Způsob uchycení je možno domluvit individuálně dle potřeb zákazníka.
DALŠÍ MOŽNÉ TYPY A PROVEDENÍ CEDULÍ S PIKTOGRAMI
Sublimačně potištěné: Tato metoda dovoluje plnobarevný potisk a design dle požadavků zákazníka. Za materiál je použita vlajkovina.

Samolepící fólie: I zde není design a barevnost ničím omezena. Používá se povrchová úprava s UV laminací. Je možné dodání také na PVC nebo sendvičových deskách.
Image
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz