REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Reklamní předměty s vlastním potiskem jsou stále oblíbenější dárky a dokážete jimi oslovit a potěšit i ty nejnáročnější obchodní partnery. Naleznete zde neokoukané novinky a originální reklamní předměty, ale i roky oblíbené bestsellery.

Do batůžku sbalíte vše podstatné na schůzku, sport či na procházku do přírody nebo města.

Neokoukané novinky a originální reklamní předměty, ale i roky oblíbené bestsellery.

Funkční sportovní čelenka, čepice nebo multifunkční šátek z oboustranně pružného materiálu.

Potištěné podložky z neoprenu lze použít i jako kobereček do auta nebo jako podložku na zem například při převlékání.

Lze také přizpůsobit taštičku pro lezce jakožto pytlík na magnézium.

Klíčenky různých druhů a velikostí s možností sublimačního potisku.

Textilní hry jsou i výborným nástrojem jak zvýšit povědomí o značce.

Pro propagaci vaší firmy můžeme vyrobit vše od drobných reklamních předmětů až po reklamní oblečení. Disponujeme technologiemi, které nám dovolí umístit vaše logo na téměř jakýkoli povrch reklamního předmětu. V naší nabídce reklamních předmětů můžete nalézt čepice, čelenky, šátky, opasky, zástěry, ručníky, polštářky, pamlskovníky, batůžky, pumpičky, klu-ski, společenské hry, nákupní tašky a mnoho jiného.

ČELENKY, ČEPICE A ŠÁTKY

čepice, čelenka, šátek, houmleska pro volný čas i vrcholové sportovce, pružný, příjemný materiál
Pro různé sportovní, propagační i volnočasové aktivity může přijít vhod funkční sportovní čelenka, čepice nebo multifunkční šátek z oboustranně pružného materiálu. Výše jmenované produkty můžou být zateplené z materiálu s vnitřní integrovanou počesanou vrstvou nebo slabé z lehkého prodyšného materiálu. Velká škála využití těchto produktů je velkou výhodou. Vhodné např. na běhání, pod cyklistickou i lyžařskou helmu. Vše s možností vlastního reklamního potisku.

BATŮŽKY

batůžek batoh na provázky tkaničky, uni pytlík
Dárkové reklamní batůžky jsou skvělé dárky pro klienty, partnery i zaměstnance firmy. Jednoduchý stahovací baťůžek s provázky, do kterého sbalíte vše podstatné na schůzku, sport či na procházku do přírody nebo města. Univerzální pytlík je opatřen šňůrkou k utažení, která je umístěná v tunýlku. Batůžek vyrábíme v rozměru 33 x 43cm.

Materiál: hydrofobní ubrusovina s teflonovou úpravou

RYCHLESCHNOUCÍ RUČNÍKY

rychleschnoucí ručník který rychle uschne

Nabízíme i rychleschnoucí ručníky a osušky s celopotiskem s možností jak jednostranného, tak i oboustranného sublimačního potisku. Rychleschnoucí ručníky jsou vhodné do fitka i na cesty. Jsou vyrobeny z vysoce savého materiálu z mikrovlákna o gramáži 200 g, což způsobuje rychlé schnutí, takže po každém použití budete mít ručník suchý. Včetně poutka na pověšení.

Vyráběno ve velikostech 50x35 cm,  50x100 cm, 75x140 cm

NEOPRENOVÉ PODLOŽKY

neoprénová podložka která izoluje chlad od země
Potištěné podložky z neoprenu nejsou jen praktickým doplňkem pro vaši myš, klávesnici nebo celý kancelářský stul, ale jsou také skvělým místem pro vaši reklamu. Lze použít i jako kobereček do auta nebo jako podložku na zem například při převlékání se u auta či stanu před závodem. Neoprenové podložky jsou potištěny sublimačním tiskem, což umožňuje vytvářet nápadité designy bez omezení. Tyto podložky jsou odolné vůči vodě a opotřebení. Jejich snadná údržba zahrnuje otření nebo opláchnutí, čímž zůstávají vždy čisté a připravené. Nabízíme podložky v různých velikostech a tak si můžete vybrat tu pravou podložku, která splní vaše přání a očekávání.

DOPLŇKY NA BRÝLE

doplňky k brýlím, hadříky na brýle, obal na brýle, pásek na brýle aby nespadly
Neoprenové pásky na brýle jsou elastické a mají za úkol držet vaše brýle pevně na hlavě a zabránit tak sklouznutí brýlí během sportu či práce.

Čistící hadřík na brýle zajišťuje lesk bez šmouh.

Obal na brýle s vnitřní stranou pytlíku opatřenou jemným chlupem, který slouží k tlumení nárazů a chrání před poškrábáním

RŮZNÉ DRUHY KLÍČENEK

klíčenky, pásky, machr šnůry
Klíčenky různých druhů a velikostí s možností sublimačního potisku. Zakončení klíčenky dle přání zákazníka.

TEXTILNÍ PÁSKY NA RUKU

textilní pásky na ruku, pásek na festival, označení na ruku
Populární textilní pásky na ruku (identifikační náramky) nabízíme v několika variantách s možností vlastního celopotisku. Vhodné na akce všeho druhu (koncerty, festivaly, firemní a charitativní akce, ...). Náramky jsou voděodolné. Lze je využívat opakovaně nebo jednorázově, kdy se nedají z ruky odstranit bez poškození celého náramku.

PODSEDÁKY

podsedáky proti chladu od země, fanoušci
Podsedáky jsou vyrobeny z odolného pěnové materiálu a najdou využití všude tam, kde chcete zabezpečit komfortní sezení, protože izoluje chlad od země. Podsedáky jsou lehké, přenosné, skladné. Reklamní podsedák s možností vlastního potisku, který díky sublimačnímu potisku není nijak omezen.
 
Rozměr: 30 x 30 cm nebo na přání zákazníka

OBALY

obaly různých tvarů a velikostí
Obal na mobil, brýle či jiné předměty se zavíráním na šňůrku opatřenou zatahovací plastovou brzdičkou. Sublimačně celopotištěný. Vnitřní (rubová strana) pytlíku je opatřena jemným chlupem a slouží k tlumení nárazů a chrání před poškrábáním. Obal je vyroben ze 100% polyesteru.

NÁKUPNÍ TAŠKY

nákupní tašky, igelitky
Látková skládací nákupní taška s vlastním potiskem, díky čemuž se vaše značka zviditelní při každém nošení. Oblíbený produkt, který můžete věnovat svým zaměstnancům, klientům nebo ho jednoduše použít jako dárek.

PUMPIČKY

pumpičky, hustilky
Cyklistika není jen pouhý sport, ale i životní styl.  A naše cyklistické minipumpičky jsou skvělým způsobem, jak propojit tento styl s praktičností.  Naše pumpičky jsou kompaktní, lehké a efektivní. Rychlé napumpování pneumatiky je samozřejmostí. Jsou zárukou kvality a spolehlivosti, protože bez pumpičky od Velly, píchneš a jsi v … koncích.

S možností vlastního potisku můžete naše pumpičky přizpůsobit svému firemnímu designu. S vlastním logem nebo sloganem z nich uděláte praktický a stylový reklamní předmět.  Vaše logo na pumpičkách bude viditelné na cestách a stezkách, což z pumpiček činí pohyblivý reklamní prvek, který zvyšuje povědomí o vaší značce.

SPOLEČENSKÉ HRY A VÝUKOVÉ TABULE

textilní společenské hry, výukové tabule
Společenské stolní hry mají v dnešní digitální době stále své pevné místo. Jedním ze zajímavých trendů jsou také textilní společenské hry. Tyto hry spojují tradiční koncept stolních her s textilními prvky, což přináší nový rozměr zážitku. Textilní hry jsou i výborným nástrojem jak zvýšit povědomí o značce. Vytvoříme hru přímo na míru vaší firmě.

Jednou z významných oblastí jsou i textilní výukové tabule, které jsou stále populárnější na základních školách. Výukové textilní tabule jsou dalším inovativním prvkem v edukaci. Žáci mohou pohybovat a manipulovat s látkovými elementy, což zlepšuje jejich zapojení a zapamatování si učiva. Mnoho učitelů zdůrazňuje, že textilní tabule jsou skvělým prostředkem pro vizuální a praktické učení. Kombinace zábavy a vzdělání vytváří prostředí, kde se žáci mohou učit a rozvíjet dovednosti nejen efektivně, ale i s radostí a nadšením.

OPASKY

Image
Pokud Vám jsou kalhoty volné je třeba doplnit je páskem. Vzniká tak další skvělé místo na vaši reklamu. Potisk pásku je plnobarevný a stálý. Pásek opatřen kovovou přezkou s možností individálního nastavení, aby vám vždy perfektně seděl.

PAMLSKOVNÍK NEBO PYTLÍK NA MAGNESIUM

pamlskovník, pytlík na magnézium, aglity, lezení, psi, lezecké stěny
Taštička na pamlsky s dvojitou vnitřní kapsou. Možnost potisku vlastními fotkami, motivy či barvami dle přání. Lze také přizpůsobit taštičku pro lezce jakožto pytlík na magnézium.

HYGIENICKÁ TAŠTIČKA

taštička taška na hygienu, neseser
Cestovní hygienická brašna s plastovým nerozbitným zrcátkem. Brašnu lze potisknout po celé ploše plnobarevným sublimačním tiskem. Možnost tisku kvalitních fotografií.

PRO FANOUŠKY

pro fanoušky, šály, klíčenky, dresíky, kravaty
Sport by neexistoval bez fanoušků a pro ně tu máme připraveny různé výrobky, které ukáží jejich lásku ke sportu a fanouškovství týmu. Pokud máte svůj sportovní tým a chcete ho propagovat, není lepší cesty než praktické drobnosti ve vlastním designu. Využití jistě najdete i ve formě dárků pro své firemní partnery či zaměstnance a to napříč celým rokem.

OBALY NA LYŽAŘSKÉ BRÝLE

obal na lyžařské brýle
Krycí obaly jak na lyžařské brýle integrované na helmě, tak i na klasické sundavací brýle. Slouží jako ochrana skla při přepravě. Vhodné třeba i pro lyžařské školičky jako další možnost reklamy pro svoje instruktory a i na prodej pro klienty. Velmi skladné, nepřekáží v žádné kapse.

PÁSKY NA SJEZDOVÉ LYŽE I BĚŽKY

pásky na sjezdové lyže, běžky
Pro skiservisy, půjčovny lyží a prodejny nabízíme výrobu skifixů a pásků na lyže s vlastním logem provozovatele.

TAŠKA NA LYŽAŘSKÉ BOTY A HELMU

obal, pytel, taška na přepravování přeskáčů, lyžařské boty, helma, transport
Taška na lyžařské boty je vyrobena z velmi kvalitní textilie, která je voděodolná. Gramáž textilní látky je 280 g/m2. Taška může sloužit i k reklamním účelům. Zavírání tašky je na zip a dlouhé popruhy slouží jak k nošení přes rameno, tak standardně v ruce.

Obal na helmu je půlkruhového tvaru se zavíráním na šňůrku opatřenou zatahovací plastovou brzdičkou, vnitřek (rubová strana) pytle opatřen jemným chlupem. Obal je vyroben ze 100% polyesteru.

OBAL NA LYŽE

obal, taška, pytel na lyže a snowboard aby se nepoškrábali při přepravě, transportu
Transportní vak na lyže a hůlky. Pevný a odolný obal s prostorem 40 x 30 cm pro Vaší reklamu, ale samozřejmě lze i s možností celopotisku. Otevírání / zavírání na suchý zip, dále popruhy na stažení a pro nošení přes rameno. Rozměry vaku 160, 180 a 200 cm.

KLU-SKI

kluski, klu-ski, klu sko, zimní zábava, lyžování a klouzání, skladné malé do batohu
V rámci rozvoje zimních sportů představujeme nevšední zážitek v podobě zimního sportu nazývaného "Klu-ski". Klu-ski byly společností Vella s.r.o. úspěšně patentovány a slibují vzrušení a jedinečný pohyb na sněhu. Jedná se o zimní zábavu, kterou můžete provozovat kdekoliv, kde napadne alespoň trochu sněhu. Klu-ski kombinují lyžování a klouzání, což vytváří zcela nový způsob pohybu na zimním terénu. Klu-ski vezmete do tašky, batohu, do vlaku i autobusu. Jsou skladné a nikde nepřekáží. Nepotřebujete žádnou speciální obuv. Klu-ski jsou vhodné nejen pro lyžařské nadšence, ale i pro všechny, kteří hledají inovativní zážitek na zimním terénu.

KLOUZAČKY

klouzačky, kačenky, první brusle, bruslení pro nejmenší
Pro děti na první krůčky na ledě nabízíme Klouzačky. Přizpůsobené na malou dětskou nohu. Klouzací nože jsou z válcované oceli vyvinuté tak, aby se dětem nerozjížděly nohy. Břit je chráněn proti vlhkosti antikorozní vrstvou.
Nenašli jste v kategorii reklamní předměty to, co jste hledali? Máte nápad na originální produkt a nevíte, kde by vám ho vyrobili? Neváhejte nás kontaktovat, třeba to společně dokážeme vyrobit.

TECHNOLOGIE A MATERIÁLY

Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku. Barva se vsákne do polyesterového vlákna, následně je stabilizována při vysoké teplotě 200°Celsia a odolává tak praní i povětrnostním vlivům. Barevnost, složitost a kreativita vašeho potisku není omezena.

Používáme materiály s různými druhy úprav, které základní tkanině dodávají specifické vlastnosti jako je nepromokavost, ale zároveň vysokou prodyšnost. Zvyšují měkkost, elasticitu a dobrý pocit při kontaktu látky a kůže.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Nabízíme záruční i pozáruční servis od drobných oprav po kompletní renovace. Nabízíme úpravy střihů na míru dle požadavků zákazníka, opravy šití a zipů.
Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

český výrobce
záruční a pozáruční servis
spokojený zákazník pozitivní hodnocení
široký sortiment, zakázková výroba, různorodost
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz