NAFUKOVACÍ BRÁNY A OBLOUKY

Nafukovací brány a oblouky jsou oblíbeným a našim nejprodávanějším nafukovadlem. Díky své velikosti mají široké použití a to nejen jako start/cíl na sportovních akcích, ale i jako nepřehlédnutelný reklamní poutač. Brány mají zesílená dna z kvalitního PVC a chrání poutač proti prodření. Potisk je prováděn kvalitní digitální technologií metodou sublimačního tisku a grafické ztvárnění není nijak omezeno. Na brány je možnost nechat našít suché zipy pro umístění textilních bannerů, které můžete libovolně zaměňovat.

Brány nabízíme jak ventilátorové, tak pneumatické, a to v různých velikostech a typech provedení - rovné, lomené, kulaté.
Rovné brány
Image
Lomené brány
Image
Kulaté brány/oblouky
Image

ROZMĚRY VENTILÁTOROVÝCH BRAN

Ventilátorové brány jsou stále nafukovány ventilátorem, není potřeba žádné konstrukce. Pro správnou funkci je nutno zajistit trvalé napojení na elektřinu. Ventilátorové brány jsou velmi pevné, stabilní a odolné vůči UV záření. Nafouknutí trvá cca 3 minuty v závislosti na velikosti a typu brány.
Image

ROZMĚRY PNEUMATICKÝCH BRAN

Pneumatické brány mají duši ze speciální TPU fólie. Zvládne je postavit jeden člověk a odolávají nejextrémnějším povětrnostním podmínkám. Pneumatické brány stojí bez trvalého přístupu k elektrické energii. Postavení brány trvá pouze několik minut díky přenosnému kompresoru nebo lze nafouknout pomocí ručních velkoobjemových pump.
Image
Nechcete nebo nemáte prostor k nafukování brány a přesto se vám tato forma reklamy líbí? Máme pro vás řešení. Jedná se textilní bránu prut, která se rychle a snadno postaví i složí. Brána se skládá z vlajkoviny a z konstrukce, kterou tvoří dělené skládací tyče a kovový skládací podstavec se zinkovou úpravou.

Chcete vědět více o bráně prut?

Nenašli jste to pravé?

Potřebujete více informací?

Image
Image
Image
Image
logo.png

Český výrobce již od roku 1989

Vella s.r.o.
Drtinovo nám. 197/II 547 01 Náchod
Telefon: +420 491 433 910
E-mail: vella@vella.cz

Eshop Vella

Newsletter

Chcete mít novinky od nás z první ruky? Registrujte se k odebírání newsletteru!

Prosím vyplňte povinná pole
Copyright © 2024 Vella s.r.o.
Mobil: +420 728 309 239 / +420 777 770 743
Email: vella@vella.cz