Odběr novinek [Newsletter]

Lehátko zesílené s vyměnitelným potahem a područkou

Reklamní rozkládací lehátko zesílené, s vyměnitelným, libovolně potištěným potahem a s područkami.

Více informací

OSSVxx364

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje

Materiál je zesílený bez suků, vodě odolný buk. Profil 40x25mm. Příčky jsou rovněž zesílené na průměr 26 mm a odolají i šlápnutí tvrdou lyžákou. Díky pevným područkám lze snadno z lehátka vstávat.

Složený rozměr 148x65x7 cm. Nosnost 95 kg, Váha 6,8 kg

Jednoduše vyměnitelný potah ze zesílené 100%PES tkaniny 300g/m2, který lze 100% potisknout digitálním sublimačním tiskem. Textil je opatřen vodě odpudivou a nešpinivou, teflon obsahující úpravou a lze prát v pračce. Potah je sešívaný vysoce odolným stehem tzv. trojvpichem, který téměř nelze přetrhnout.

Lehátko je stavitelné ve třech polohách. Plastové stavítko výšky lehátka, díky zesílenému profilu dřeva a frézování ve dřevě, slouží pouze k zajištění lehátka proti rozložení při přenášení a není namáháno žádnou axiální sílou. Nehrozí tudíž jeho prasknutí v zimě a ani při teplotách hluboko pod nulou.

Všechny třecí plochy jsou osazeny samomaznými plastovými podložkami což zaručuje delší životnost a menší vyběhání konstrukce.

Informace o dostupných materiálech
Tentstex DK

Materiál Tentstex DK 300 g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Díky velké teplotní odolnosti je možno tento materiál potiskovat sublimační digitální CMYK potiskem. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.