Odběr novinek [Newsletter]

Roll-Up

Maximální potisk roll-up je 90 x 220 cm.

Více informací

BVOSxx078

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje

Vysunovací PVC banner včetně hliníkového pouzdra. Samostojící, snadno přenositelné, dodáváno včetně látkové tašky pro přenos. 

  • efektivní forma reklamy
  • neomezená kreativita návrhu, barevnost
  • věrné barevné podání díky systému správy barev a tvorbě vlastních ICC profilů
  • snadná manipulace, rychlá montáž, přenositelnost
  • český výrobek

Informace o dostupných materiálech
PVC 350 g/m2

Materiál PVC 350 g/m2 odlehčené oboustranné PVC s pevnostní textilní vložkou s UV filtrem, lakované. Průsvitné (frontlit). 

Používá se pro spodní část nafukovadel.

Valmex Frontlit 7509

FRONTLIT je materiál s matovým povrchem, vysoce kvalitní bannerová tkanina o hmotnosti 560 g/m2. Základem je nosná tkanina, která je vyráběná v tkalcovských provozech. Nánosování je složeno z několika procesů a komponentů. Výsledkem je vysoce kvalitní tkanina, která má širokou oblast použití. Možnost nehořlavé úpravy splňující požadavky na nehořlavost dle klasifikace B1 a M2.

Valmex Blockout

VALMEX BLOCKOUT je tkanina, která je potisknutelná z obou dvou stran a má vynikající tiskové charakteristiky, 800g/m2. Základem je nosná tkanina, která je vyráběná v tkalcovských provozech. Nánosování je složeno z několika procesů a komponentů. Výsledkem je vysoce kvalitní tkanina, která má širokou oblast použití. Možnost nehořlavé úpravy splňující požadavky na nehořlavost dle klasifikace B1 a M2.

Související katalogy

kat_bannery.jpg