Odběr novinek [Newsletter]

Cyklistický dres s dlouhým rukávem

Cyklistický dres s dlouhým rukávem.

Více informací

OBCYxx095

Velikostní tabulka
  CYKLISTICKÝ DRES S DLOUHÝM RUKÁVEM XS S M L XL XXL
A ŠÍŘKA DRESU (THE JERSEY WIDTH) 46 47 50 53 55 57
B ŠÍŘKA DOLNÍHO OKRAJE DRESU (THE BOTTOM EDGE WIDTH) 38 40 42 44 45 47
C DÉLKA DRESU (THE JERSEY LENGTH) 52 55 58 60 62 65
D DÉLKA DLOUHÉHO RUKÁVU (LONG SLEEVE LENGTH) 72 76 80 84 88 92

* tabulky jsou pouze orientační

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje

Cyklistické dresy s dlouhým rukávem vyrábíme z kvalitních materiálů s dobrým odvodem vlhkosti. Standardně jsou vyráběny ze silnějšího materiálu pro chladnější dny. Vhodné jsou i pro běžecké lyžování. Kapsy na zádech jsou trojdílné, standardní zip je celorozepínací. Dres může být zakončen gumičkou nebo silikonovou protiskluzkou. Další volitelnou možností je našití reflexních prvků, kapsička na zip. Dresy vyrábíme ve velikosti XS-3XL.

Informace o dostupných materiálech
Kostička 145

Integrovaná žebrová oboulícní pletenina, složená ze tří druhů vláken. Jemný rub zajišťuje příjemné nošení, přední strana díky skladbě vláken minimalizuje zátrhy a jemné lesklé vpletené vlákno spolu s žebrovým vzorem úpletu, vytváří tvar kostičky. Materiál se skvěle hodí k sublimaci, především cyklistických dresů.

Složení: 100% PES. Gramáž 145g/m2.

CoolMax Active

CoolMax udrží tělo v suchu a pohodě i při největším horku a napomáhá tak ke zvyšování výkonnosti při sportu (tím, že výrobek z CoolMaxu rychle odvádí pot a udržuje tělo v suchu šetří energii sportovce). Při testech na odvod potu byly výrobky z CoolMaxu během 30 minut naprosto suché, zatímco výrobky z bavlny obsahovaly ještě více než 50 % vlhkosti. Vzhledem ke své vynikající prodyšnosti je CoolMax vhodný na trička, dresy, kalhoty, kombinézy, ponožky, spodní prádlo, plavky atd. Najde uplatnění hlavně ve sportech jako je atletika, triathlon, cyklistika, aerobik a dalších.

Výhody výrobků z vlákna CoolMax:

 • rychlý přenos potu od povrchu těla
 • zvýšená prodyšnot a tím vyšší komfort
 • nízká nasáklivost oděvu
 • výrobky z vláken CoolMax jsou extra měkké a příjemné při nošení
 • výrobky jsou po vyprání velmi rychle suché
 • vlákna CoolMax jsou odolné proti plísním a pachům

 

Složení: 100% PES. 135g/m2

Miláno 150

Integrovaná žebrová oboulícní pletenina, složená ze tří druhů vláken. Jemný rub zajišťuje příjemné nošení, přední strana díky skladbě vláken minimalizuje zátrhy a jemné lesklé vpletené vlákno spolu s žebrovým vzorem úpletu, vytváří tvar kostičky. Materiál se skvěle hodí k sublimaci, především cyklistických dresů.

Složení: 100% PES. Gramáž 150g/m2.

Sinapsi (Lykra)

Elastické vlákno Lycra sport dodává výrobkům vysokou elasticitu v obo směrech. MITI Tech power byl vytvořen pro výrobu elastických úpletů se zvýšenou kompresí. Vyšší kompresní vlastnost úpletu napomáhá oddalovat únavu při sportu. Kompresní vlastnost brání malým otřesům ve svalech a tělo nespotřebovává energii na eliminaci těchto otřesů. Tím je možné dosahovat vyšších výkonů.

Složení: 80% PES 20% Elastomero. Gramáž 220 g/m2.

Shield (M.I.T.I.)

Materiál Shield od M.I.T.I. je vyroben z vlákem polyester/elastan. Má vysokou hustotu, kompaktní strukturu a vysokou krycí schopnost (není průhledný) a je velmi prodyšný. Na Shiled jde velmi dobře tisknout a má UV filter 50+. Shield endurance má velmi vysokou odolnost v oděru.

Složení: 80% POLYAMID 20% ELASTEN-LYCRA. Gramáž 240g/m2

Micro C2

Tento materiál je velmi hebký a příjemný na dotek. Pozor! Není vhodné pro MTB cyklistiku, protože díky jemnosti vláken, je obtížná údržba silně znečištěných dresů.

Složení: 100% PES. 135g/m2.

Carbon Host

Carbonaid jsou první úplety, které byly vytvořené aby zvýraznili vlastnosti carbonového vlákna.

 • Antistatické - díky speciálním vlastnostem carbonová vlákna absorbují a rozptýlí statickou elektřinu vytvořenou během fyzické aktivity.
 • Prodyšné a termoregulační - carbonové vlákno urychluje proces odvedení a odpaření potu, snižuje vlhkost pokožky a udržuje konstantní tělesnou teplotu.
 • Filtr - carbonové vlákno chrání tělo statickou elektřinou, elektrosmogem a před UV zářením.
 • Antibakteriální - chrání tělo před stykem s bakteriemi a eliminuje riziko různých alergií.
 • Vytrvalost - během fyzického výkonu snižuje koncentraci kyseliny mléčné, zlepšuje cirkulaci krve a okysličování buněk.

Materiál je vhodný na výrobu dresů.

Složení: 96% PES 4% CARBON. Gramáž 135g/m2

Pico Winter (Borgini)

Počesané elastické úplety od firmy M.I.T.I. díky technologii MITI Tech Thermal výrazně zlepšují tepelné vlastnosti výrobku a optimální elasticitu. Počes na rubové straně vytváří vyjímečnou přírodní izolaci a komfort v chladných podmínkách.

Složení: 100% PES. Gramáž:  180g/m2 (zateplený)

Artico Bianco

Jedná se o úplety vyrobené z mikrovláken polyesteru, pletené na super jemných strojích. Tyto úplety jsou vhodné především na různé typy dresů pro indoor i outdoor sporty, ale také na sportovní spodní prádlo tam, kde je potřeba, aby tělo bylo v suchu a všechen pot byl odveden do vnějších vrstev oděvu. Think 44 je nová linie technických úpletů od Maglificio Corno. Dodává úpletům měkkost, elasticitu, prodyšnost a rychle schnou. Úplety se chovají jako druhá kůže a následují pohyby těla. Zlepšují dobrý pocit ze sportování a tím umožňují zlepšovat výkonnost. S Think 44 se cítíte volní a spokojení.

Složení: 85% PES 15% Elastomer. Gramáž 130 g/m2

Real Micro (síťovina)

Dlouhodobá úprava, která přenáší pot od těla na vnější stranu úpletu, kde se vlhkost rozprostře do šířky a velmi rychle uschne. Tělo zůstává v suchu a má zajištěno maximální komfort. Materiál je vhodný na výrobu funkčního spodního prádla.

Složení: 100% PES Interpower. Gramáž 85g/m2.

Doplňkový materiál pro odvětrávání.

Síťovina (Amplet)

Tyto úplety jsou vhodné především na různé typy dresů pro indoor i outdoor sporty, ale také na sportovní spodní prádlo tam, kde je potřeba, aby tělo bylo v suchu a všechen pot byl odveden do vnějších vrstev oděvu.

Složení: 100% PES. Gramáž 54g/m2

Mythos

Složení: 100 % PES

Think 101

Think 44 je nová linie technických úpletů od Maglificio Corno. Dodává úpletům měkkost, elasticitu, prodyšnost a rychle schnou. Úplety se chovají jako druhá kůže a následuje pohyby těla. Zlepšují dobrý pocit ze sportování a tím umožňují zlepšovat výkonnost. S Think 44 se cítíte volní a spokojení.

Složení: 91% PES Micro 9% Elastomero

Think 505

Think 44 je nová linie technických úpletů od Maglificio Corno. Dodává úpletům měkkost, elasticitu, prodyšnost a rychle schnou. Úplety se chovají jako druhá kůže a následuje pohyby těla. Zlepšují dobrý pocit ze sportování a tím umožňují zlepšovat výkonnost. S Think 44 se cítíte volní a spokojení.

Složení: 93% PES Micro 7% Elastomero

Související katalogy

kat_obleceni.jpg   

Oblečení - cyklistika