Odběr novinek [Newsletter]

Atletické kalhotky Bikiny

Sportovní atletické kalhotky v provedení bikiny.

Více informací

OBATxx124

Velikostní tabulka
  ATLETICKÉ KALHOTKY BIKINY
 
XS S M L XL
A ŠÍŘKA PASU (WIDTH AT THE WAIST) 27 28-29 30 31 32
B DÉLKA PŘEDNÍHO DÍLU (FRONT PART LENGTH) 22 25 26 27 28

*tabulky jsou pouze orientační

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje

Základní materiál lycra v ceně, jiné materiály za příplatek. Na kraji kalhotek je našita gumička 0,5 cm a zahnuto v barvě jako je základní materiál.

Informace o dostupných materiálech
Sinapsi (Lykra)

Elastické vlákno Lycra sport dodává výrobkům vysokou elasticitu v obo směrech. MITI Tech power byl vytvořen pro výrobu elastických úpletů se zvýšenou kompresí. Vyšší kompresní vlastnost úpletu napomáhá oddalovat únavu při sportu. Kompresní vlastnost brání malým otřesům ve svalech a tělo nespotřebovává energii na eliminaci těchto otřesů. Tím je možné dosahovat vyšších výkonů.

Složení: 80% PES 20% Elastomero. Gramáž 220 g/m2.

Shield (M.I.T.I.)

Materiál Shield od M.I.T.I. je vyroben z vlákem polyester/elastan. Má vysokou hustotu, kompaktní strukturu a vysokou krycí schopnost (není průhledný) a je velmi prodyšný. Na Shiled jde velmi dobře tisknout a má UV filter 50+. Shield endurance má velmi vysokou odolnost v oděru.

Složení: 80% POLYAMID 20% ELASTEN-LYCRA. Gramáž 240g/m2

Stelvio Bianco (M.I.T.I.)

Počesané elastické úplety od firmy M.I.T.I. díky technologii MITI Tech Thermal výrazně zlepšují tepelné vlastnosti výrobku a optimální elasticitu. Počes na rubové straně vytváří vyjímečnou přírodní izolaci a komfort v chladných podmínkách.

Složení: 83% PES 17% Elastomer. Gramáž 260g/m2

Související katalogy

kat_obleceni.jpg