Odběr novinek [Newsletter]

Pneumatická stěna

Je univerzální nosič mobilní reklamní plochy. Je nafukovací a proto velmi odolná a skladná.

Více informací

BVSTxx415

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpgico_konfekce.jpg

Základní údaje

Spoje a jednotlivé komponenty všech nafukovacích stěn jsou ručně lepené vysokopevnostním více složkovým lepidlem. Stěna je nafouknuta vysokým tlakem a proto je velmi odolná a pevná. 
Stěna je k dispozici ve 3 standardních velikostech 
1)    400    360    15
2)    360    300    15
3)    180    300    15
( v centimetrech) s plně sublimačně potišteným převlekem. Je možné ušetřit peníze pomocí různých převleků na jednu stěnu. Tento výrobek je dokonale vhodný pro všechny druhy reklamních či sportovních akcí, jako je například klasický billboard, sponzorská zeď, u stupňů vítězů, televizních pořadů jako zástěna, nebo pro umístění fototapety. 
Stěna vydrží nafouknutá pod stálým tlakem bez elektrického přívodu.

Pneumatická stěna přináší výhody bilboardu a snadnou manipulovatelnost a přenosnost nafukovací konstrukce, která je vhodná jak pro vnitřní tak i venkovní použití. Dvoustranné PVC je spojeno tisíci vlákny a z toho každá strana má 5 vrstev, z čehož poslední 2 vrstvy jsou vzduchotěsné. Proto po správném ukotvení, je stěna schopna odolat stejnému větru jako pevný bilboard s výhodou bezpečného používání, protože tato stěna je měkká, lehká a nafukovací. Permanentní tlak uvnitř stěny nám zaručuje, že stěna zůstane stát i bez přívodu el. energie a bez šumu nafukovacího ventilátoru. 
Na stěnu lze připevnit bannery do ok v rozích stěny, nebo lze sublimačně potištěným oboustranným převlekem celou stěnu přetáhnout. Na jednu stěnu můžeme používat i několik převleků. Tato záměna převleků je velice ekonomická, protože základ zůstává stále stejný a měníme pouze potištěný vršek. 
Stěna je velice vhodná pro všechny druhy reklamních nebo sportovních akcí, jako nafukovací billboard, sponzorská nebo fotografická stěna.

Drop stitch – materiál nafukovací stěny „Heytex „ 
Základním materiálem pro výrobu stěny je takzvaný „drop stitch“ sandwich materiál. Jedná se o propojení obou stran nafukovací stěny tisíci vlákny polyesterové tkaniny, přes kterou je potažená první základní vrstva PVC v tloušťce cca 1 mm. Druhá vrstva je za pomocí tlaku a vysokých teplot na tuto vrstvu natavená další vrstva PVC v tloušťce cca 0,5 mm, jedná se o takzvanou „prelaminated technology“ nebo také „fusion technology“ – kdy se druhá vrstva stává součástí základního materiálu.
Tlouštka nafouknuté stěny je 20 cm. Pomocí nalepených ok se může kotvit i ve složitém terénu.

Informace o dostupných materiálech
Tentstex DK

Materiál Tentstex DK 300 g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Díky velké teplotní odolnosti je možno tento materiál potiskovat sublimační digitální CMYK potiskem. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

Tentstex 2

Materiál Tentstex 2, 190g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

Ubrusovina

Materiál odolává vysokým teplotám až 200 °C a je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a zamezuje rovněž špinění a stárnutí materiálu.

Složení 100% PES.

Plátno INK Jet TPD
Obrazové plátno se strukturou hrubého textilu vhodné pro reprodukce obrazů. Určeno pro solventní tisk.
Vlajkovina

Standardní tkanina pro šití vlajek a vyšívání.

Složení 100% PES. Gramáž 110 g/m2

Vlajkovina satén

Tkanina s lesklým a hladkým povrchem vhodná na vlajky, bannery nebo venkovní reklamy.

Složení: 100%PES. Gramáž 130g/m2.

Vlajkovina děrovaná

Složení: 100% PES. Gramáž 115g/m2.

Vlajkovina silná

Tkanina s lesklým a hladkým povrchem vhodná na vlajky, bannery nebo zobrazovací systémy.

Složení: 100%PES. Gramáž 190g/m2.

Netkaná textilie Novolin H

Termoplasticky pojená netkaná textilie. Na její výrobu není použita žádná chemie. Vyrobeno z nekonečných vláken.

Vlastnosti:

  • Propustnost par a vlhkosti, 
  • odolnost vůči chemikáliím, 
  • zdravotně nezávadné,
  • nezávadnost při styku s potravinami.

 

Změna rozměrů po praní na 40°C  příčná: 2 %, podélná: 2,5 %.

Složení: 100% PES. Gramáž 80g / m2, 100g/m2

Související katalogy

kat_bannery.jpg