Odběr novinek [Newsletter]

Laminace

Vyřezávání na řezacím plotru s optickým čidlem.

Více informací

OSSLxx249

ico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje
Řezací plotr s optickým čidlem pro načítání ořezové cesty samolepek, použitelná šířka materiálu 90-740mm, garantovaná plocha řezání 586×2000mm, s maximální rychlostí řezání 85cm/s (diagonálně).
Informace o dostupných materiálech
PVC 350 g/m2

Materiál PVC 350 g/m2 odlehčené oboustranné PVC s pevnostní textilní vložkou s UV filtrem, lakované. Průsvitné (frontlit). 

Používá se pro spodní část nafukovadel.

Valmex Frontlit 7509

FRONTLIT je materiál s matovým povrchem, vysoce kvalitní bannerová tkanina o hmotnosti 560 g/m2. Základem je nosná tkanina, která je vyráběná v tkalcovských provozech. Nánosování je složeno z několika procesů a komponentů. Výsledkem je vysoce kvalitní tkanina, která má širokou oblast použití. Možnost nehořlavé úpravy splňující požadavky na nehořlavost dle klasifikace B1 a M2.

Valmex Blockout

VALMEX BLOCKOUT je tkanina, která je potisknutelná z obou dvou stran a má vynikající tiskové charakteristiky, 800g/m2. Základem je nosná tkanina, která je vyráběná v tkalcovských provozech. Nánosování je složeno z několika procesů a komponentů. Výsledkem je vysoce kvalitní tkanina, která má širokou oblast použití. Možnost nehořlavé úpravy splňující požadavky na nehořlavost dle klasifikace B1 a M2.

MACtac 5822 P samolepící folie

Monomerická, bílá, lesklá 95 mic. samolepící PVC fólie. Životnost 3 roky. Permanentní čiré lepidlo. Gramáž 124g/m2.

MACtac 5929 P samolepící folie

Bílá, lesklá 70 mic. samolepicí PVC fólie. Životnost 7 let. Permanentní šedé solventní lepidlo, gramáž 91g/m2. Možnost UV laminace.

DIGIFLEX Nažehlovací fólie

Kvalitní flexová fólie na bázi polyuretanu s coatingem, 80 mic., určená pro přenos na textilie z bavlny, polyesteru a směsí z bavlny a polyesteru pomocí aplikačního papíru. Není vhodná pro nylon a látky impregnované proti vlhkosti. Potisknutelná eco-solventními a solventními inkousty. Fólie dosahuje díky coatingu stálosti barev při praní, polomatná povrchová úprava je zárukou velmi dobrých tiskových výsledků. Má také výbornou neprůhlednost a je příjemná na dotek. Doporučeno prát a žehlit naruby. Prát do 80°C s jemným pracím práškem na barevné prádlo - není odolná proti chemickým čistícím prostředkům. Vhodná do sušičky.