Odběr novinek [Newsletter]

Solventní tisk

Tisk s využitím ECO solventních inkoustů na širokou škálu materiálů

Více informací

OSSLxx247

ico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje
Tisk na velkoformátové tiskárně s využitím ECO-solventních inkoustů, které jsou založeny na neagresivním ředidle a jsou tak vhodné pro kancelářské prostředí. Tato tiskárna umožňuje špičkovou kvalitu tisku na široké škále materiálů. Umožňuje potisk PVC, samolepících folií, tisk fotografií atd. do maximální šíře 1600 mm. Ve venkovním prostředí jsou tisky UV a voděodolné (3 roky). Tisky určené na vozidla, podlahovou grafiku a další aplikace, které jsou vystaveny mechanickému namáhání nebo otěru se doporučuje zalaminovat.
Informace o dostupných materiálech
PVC 350 g/m2

Materiál PVC 350 g/m2 odlehčené oboustranné PVC s pevnostní textilní vložkou s UV filtrem, lakované. Průsvitné (frontlit). 

Používá se pro spodní část nafukovadel.

Valmex Frontlit 7509

FRONTLIT je materiál s matovým povrchem, vysoce kvalitní bannerová tkanina o hmotnosti 560 g/m2. Základem je nosná tkanina, která je vyráběná v tkalcovských provozech. Nánosování je složeno z několika procesů a komponentů. Výsledkem je vysoce kvalitní tkanina, která má širokou oblast použití. Možnost nehořlavé úpravy splňující požadavky na nehořlavost dle klasifikace B1 a M2.

Valmex Blockout

VALMEX BLOCKOUT je tkanina, která je potisknutelná z obou dvou stran a má vynikající tiskové charakteristiky, 800g/m2. Základem je nosná tkanina, která je vyráběná v tkalcovských provozech. Nánosování je složeno z několika procesů a komponentů. Výsledkem je vysoce kvalitní tkanina, která má širokou oblast použití. Možnost nehořlavé úpravy splňující požadavky na nehořlavost dle klasifikace B1 a M2.

MACtac 5822 P samolepící folie

Monomerická, bílá, lesklá 95 mic. samolepící PVC fólie. Životnost 3 roky. Permanentní čiré lepidlo. Gramáž 124g/m2.

MACtac 5929 P samolepící folie

Bílá, lesklá 70 mic. samolepicí PVC fólie. Životnost 7 let. Permanentní šedé solventní lepidlo, gramáž 91g/m2. Možnost UV laminace.

DIGIFLEX Nažehlovací fólie

Kvalitní flexová fólie na bázi polyuretanu s coatingem, 80 mic., určená pro přenos na textilie z bavlny, polyesteru a směsí z bavlny a polyesteru pomocí aplikačního papíru. Není vhodná pro nylon a látky impregnované proti vlhkosti. Potisknutelná eco-solventními a solventními inkousty. Fólie dosahuje díky coatingu stálosti barev při praní, polomatná povrchová úprava je zárukou velmi dobrých tiskových výsledků. Má také výbornou neprůhlednost a je příjemná na dotek. Doporučeno prát a žehlit naruby. Prát do 80°C s jemným pracím práškem na barevné prádlo - není odolná proti chemickým čistícím prostředkům. Vhodná do sušičky.