Odběr novinek [Newsletter]

PVC bannery

Zakázková výroba PVC bannerů.

Více informací

BVTIxx084

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje

PVC bannery jsou vyrobeny z plachtového materiálu vhodného pro exteriérové i interiérové umístění. Mají dlouhodobou životnost, jsou vysoce pevné a 100% neprůhledné. Bannery lze svařit a po obvodu opatřit lemováním a kovovými oky pro uchycení.

Informace o dostupných materiálech
PVC 350 g/m2

Materiál PVC 350 g/m2 odlehčené oboustranné PVC s pevnostní textilní vložkou s UV filtrem, lakované. Průsvitné (frontlit). 

Používá se pro spodní část nafukovadel.

Valmex Frontlit 7509

FRONTLIT je materiál s matovým povrchem, vysoce kvalitní bannerová tkanina o hmotnosti 560 g/m2. Základem je nosná tkanina, která je vyráběná v tkalcovských provozech. Nánosování je složeno z několika procesů a komponentů. Výsledkem je vysoce kvalitní tkanina, která má širokou oblast použití. Možnost nehořlavé úpravy splňující požadavky na nehořlavost dle klasifikace B1 a M2.

Valmex Blockout

VALMEX BLOCKOUT je tkanina, která je potisknutelná z obou dvou stran a má vynikající tiskové charakteristiky, 800g/m2. Základem je nosná tkanina, která je vyráběná v tkalcovských provozech. Nánosování je složeno z několika procesů a komponentů. Výsledkem je vysoce kvalitní tkanina, která má širokou oblast použití. Možnost nehořlavé úpravy splňující požadavky na nehořlavost dle klasifikace B1 a M2.

Související katalogy

mobilni_bannery.jpg