Odběr novinek [Newsletter]

Kulatá brána individuální rozměr

Nafukovací kulatá brána s rozměrem dle přání zákazníka.

Více informací

NFBRKU013

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje

Nafukovací kulatá brána s rozměrem dle přání zákazníka. Průměr nohy 140 cm. Bránu je možné dodat buď s  plnobarevným potiskem nebo v jednobarevném provedení s možností připevnění reklamních bannerů (bannery je možné připevnit na nohy a vrchní stranu brány pomocí suchých zipů).

Součást balení
  • ventilátor 130W/230V, který zajišťuje nafukování brány
  • kotvící sada
  • přepravní taška
Informace o dostupných materiálech
Tentstex DK

Materiál Tentstex DK 300 g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Díky velké teplotní odolnosti je možno tento materiál potiskovat sublimační digitální CMYK potiskem. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

PVC 350 g/m2

Materiál PVC 350 g/m2 odlehčené oboustranné PVC s pevnostní textilní vložkou s UV filtrem, lakované. Průsvitné (frontlit). 

Používá se pro spodní část nafukovadel.

Tentstex 2

Materiál Tentstex 2, 190g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

Související katalogy

kat_nafukovadla.jpg   cat_winter_en.jpg   kat_zima.jpg