Odběr novinek [Newsletter]

Nafukovací sloup 5 x 0,7 m

Rozměry nafukovacího sloupu: výška 500 cm, průměr 70 cm.

Více informací

NFSLAI300

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje
Sloup je vyroben z materiálu Tentstex 230 g/m2. Tento materiál umožňuje použití jak v interiéru tak exteriéru. Díky velké teplotní odolnosti potiskujeme tento materiál digitálně termotransferovou sublimační metodou. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a zamezuje rovněž špinění a stárnutí materiálu. Spodní kulatý díl válce je vyztužen odolným materiálem z PVC. Sloup lze potisknout variabilními tiskovými motivy. Potisk sloupu je proveden ze 3 stran po 120 st.
Cena válce zahrnuje ventilátor. Ke sloupu dodáváme další příslušenství jako zátěžové vaky, kotvicí sadu či přepravní tašku.
Informace o dostupných materiálech
Tentstex DK

Materiál Tentstex DK 300 g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Díky velké teplotní odolnosti je možno tento materiál potiskovat sublimační digitální CMYK potiskem. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

PVC 350 g/m2

Materiál PVC 350 g/m2 odlehčené oboustranné PVC s pevnostní textilní vložkou s UV filtrem, lakované. Průsvitné (frontlit). 

Používá se pro spodní část nafukovadel.

Tentstex 2

Materiál Tentstex 2, 190g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

Související katalogy

kat_nafukovadla.jpg   cat_winter_en.jpg   kat_zima.jpg