Odběr novinek [Newsletter]

Kulatá brána Pneu individuální

Kulatá brána do interiéru i exteriéru, v případě, že nemáte přístup k elektrické energii.

Více informací

NFSDBR275

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje
Nafukovací pneumatické brány jsou to nejlepší řešení pro pořádání akcí a propagaci. Ideální pro extrémní sporty a vrcholné sportovní akce, kde člověk musí mít jistotu, že výpadek proudu nezpůsobí mimořádné situace. Rychle a snadno ji postaví jeden člověk i bez přístupu k elektrické energii. Zesílená dna slouží jako přepravní vak. Odolá i v nejextrémnějších povětrnostních podmínkách.

Design je přesně podle potřeb a požadavků zákazníka. Možnost kompletního digitálního potisku. Postavení brány trvá pouhých 10 minut. Velice snadná manipulace. Minimální přepravní rozměry a nízká váha.

Brána je tvořena odolnou tkaninou s polyuretanem a duší ze speciálně vyvinuté termoplastické fólie. Kvalitní napouštěcí / vypouštěcí ventil a přetlakový ventil , který zabraňuje poškození při zvýšení tlaku.
Informace o dostupných materiálech
Tentstex DK

Materiál Tentstex DK 300 g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Díky velké teplotní odolnosti je možno tento materiál potiskovat sublimační digitální CMYK potiskem. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

PVC 350 g/m2

Materiál PVC 350 g/m2 odlehčené oboustranné PVC s pevnostní textilní vložkou s UV filtrem, lakované. Průsvitné (frontlit). 

Používá se pro spodní část nafukovadel.

Tentstex 2

Materiál Tentstex 2, 190g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

Duše Nafukovací

Speciálně vyvinutá termoplastická fólie pro výrobu duší do nafukovacích stanů a člunů.

Související katalogy

kat_nafukovadla.jpg   cat_winter_en.jpg   kat_zima.jpg   

Pneumatická reklama