Odběr novinek [Newsletter]

Nafukovací stan Pneu 5x5 m

Nafukovací stan do interiéru i exteriéru, v případě, že nemáte přístup k elektrické energii.

Více informací

NFSDST274

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg

Základní údaje

Dokonale vyřešený nafukovací promo stan vhodný do interiéru a exteriéru, který rychle a snadno postaví jeden člověk bez přístupu k elektrické energii. Odolá i v nejextrémnějších povětrnostních podmínkách.

Design je přesně podle potřeb a požadavků zákazníka. Možnost kompletního digitálního potisku. Střecha a bočnice jsou odnímatelné pomocí zipu. Bočnice mohou být plné, s oknem, dveřmi, poloviční nebo lze použít předsíň, která rozšíří krytou plochu. Stany lze snadno spojovat do větších celků. Postavení stanu trvá pouhých 10 minut. Minimální přepravní rozměry a nízká váha.
Stan je tvořen odolnou tkaninou s polyuretanem a duší ze speciálně vyvinuté termoplastické fólie. Kvalitní napouštěcí / vypouštěcí ventil a přetlakový ventil , který zabraňuje poškození při zvýšení tlaku.
Informace o dostupných materiálech
Tentstex DK

Materiál Tentstex DK 300 g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Díky velké teplotní odolnosti je možno tento materiál potiskovat sublimační digitální CMYK potiskem. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

PVC 350 g/m2

Materiál PVC 350 g/m2 odlehčené oboustranné PVC s pevnostní textilní vložkou s UV filtrem, lakované. Průsvitné (frontlit). 

Používá se pro spodní část nafukovadel.

Tentstex 2

Materiál Tentstex 2, 190g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

Duše Nafukovací

Speciálně vyvinutá termoplastická fólie pro výrobu duší do nafukovacích stanů a člunů.

Související katalogy

kat_nafukovadla.jpg   cat_winter_en.jpg   kat_zima.jpg   

Pneumatická reklama