Odběr novinek [Newsletter]

Prohlédnuté produkty

Nafukovací stan 4x4

Nafukovací stan 4x4 m

Více informací

NFSTxx179

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje
Umožňují docílit vynikající aplikaci designu. Tisk se provádí digitálně sublimačními barvami fixovanými při 200 stupňů Celsia. Mezi největší přednosti nafukovacích stanů patří jejich snadná instalace i demontáž nevyžadující žádný speciálně školený personál ani žádnou konstrukci. Nároky na transport jsou také minimální: sbalený stan má 22 až 44 kg. Z těchto důvodů jsou nafukovací stany ideálním produktem pro pořádání různých reklamních a sportovních akcí. V nabídce máme několik nejoblíbenějších standardních tvarů a barev, ale navrhujeme a vyrábíme stany i šité přesně podle požadavků a potřeb zákazníka.

Technický popis
Tvar stanu a celá konstrukce je tvořena speciální tkaninou spojenou pomocí šití. Tkanina je zatřena polyuretanem odolným proti vlhkosti.
 
Průměr nohy 95 cm
Mat: polyesterová tkanina cca 300g/m2
Tisk: sublimační digitální CMYK dle požadavku zákazníka
 
Možnost také připevnění na nohy a vrchní stranu bočnice bannery na suché zipy nebo samostatný potisk celé bočnice. Bočnicemi je možno celý stan uzavřít.
 
Nafukovací systém
Stan je nafukovaný speciálně upraveným vysokotlakým ventilátorem o příkonu 120 W / 220 V. Pro správnou funkci je nutno zajistit trvalé napojení na elektřinu. Pokud není trvalý přívod 220V je možné použít autobaterii a frekvenční měnič 300W. Se 100A 12V autobaterií vydrží v provozu přibližně 8 hodin.
Informace o dostupných materiálech
Tentstex DK

Materiál Tentstex DK 300 g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Díky velké teplotní odolnosti je možno tento materiál potiskovat sublimační digitální CMYK potiskem. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

PVC 350 g/m2

Materiál PVC 350 g/m2 odlehčené oboustranné PVC s pevnostní textilní vložkou s UV filtrem, lakované. Průsvitné (frontlit). 

Používá se pro spodní část nafukovadel.

Tentstex 2

Materiál Tentstex 2, 190g/m2. Materiál je upraven polyuretanovým zátěrem, odolávajícím vysokým teplotám až 200 °C. Materiál je velice odolný proti roztržení. Finální hydrofobní úprava zlepšuje jeho vodě odolné vlastnosti a částečně zamezuje špinění a stárnutí materiálu.

Související katalogy

kat_nafukovadla.jpg   cat_winter_en.jpg   kat_zima.jpg