Odběr novinek [Newsletter]


Velkoformátová tiskárna ECO-solventní inkoustyMutoh ValueJet 160

Velkoformátová tiskárna s využitím ECO-solventních inkoustů, které jsou založeny na neagresivním ředidle a jsou tak vhodné pro kancelářské prostředí (v místnosti s tiskárnou není potřeba žádná přídavná ventilace). Tato tiskárna umožňuje špičkovou kvalitu tisku na široké škále materiálů. Umožňuje potisk PVC, samolepících folií, tisk fotografií atd. do maximální šíře 1600 mm. Ve venkovním prostředí jsou tisky UV a voděodolné (3 roky). Tisky určené na vozidla, podlahovou grafiku a další aplikace, které jsou vystaveny mechanickému namáhání nebo otěru se doporučuje zalaminovat.

 

Vyřezávání - Mimaki CG-60SRŘezací plotr s optickým čidlem Mimaki CG-60SR

Řezací plotr s optickým čidlem pro načítání ořezové cesty samolepek, použitelná šířka materiálu 90-740mm, garantovaná plocha řezání 586×2000mm, s maximální rychlostí řezání 85cm/s (diagonálně).

 

 

Laminace - Emblem Easylam Avantgarde 160Laminace Emblem Easylam Avantgarde 160

Šíře laminace max. 1642Mm, druh laminace lesk/mat. Horní vyhřívaný válec laminátoru napomáhá eliminovat "silvering efekt" - malé vzduchové bublinky, které jsou viditelné při pohledu na konečný výsledek zalaminování. EMBLEM Avantgarde je vysoce výkonný laminátor o pracovní šíři 1 642 mm a je používán pro finalizaci výroby. Snadné zavádění materiálu, nastavitelnost různých parametrů a možnost měnit rychlost ve 14 krocích až do 8 m /min. činí tento laminátor univerzálním nástrojem pro povrchovou úpravu, ochranu digitálních tisků, fotografií, obrazů, koláží, uměleckých tisků atd. Laminovací zařízení EMBLEM Avantgarde v sobě nese spojení nejmodernější řídicí a ovládací elektroniky, intuitivního ovládání s kontrolními údaji na čtyř řádkovém display, robustních mechanických součástí a pokročilého designu.

 

Dokončování - Lister uniplan CH 6060 DHorkovzdušný svářecí a dokončovací pojížděcí poloautomat

Lister uniplan CH 6060 D horkovzdušný svářecí a dokončovací pojížděcí poloautomat na dokončování PVC bannerů.
Lister ruční dokončovací svářecí pistole.
Lis na oka zalisovává kovová oka na PVC bannery.


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00