Odběr novinek [Newsletter]

PÁSKY NA SJEZDOVÉ LYŽE I BĚŽKY

Pro skiservisy, půjčovny lyží a prodejny nabízíme výrobu skifixů a pásků na lyže s vlastním logem provozovatel.

OBALY NA LYŽAŘSKÉ BRÝLE

Krycí obaly jak na lyžařské brýle integrované na helmě, tak i na klasické sundavací brýle. Slouží jako ochrana skla při přepravě. Vhodné třeba i pro lyžařské školičky jako další možnost reklamy pro svoje instruktory a i na prodej pro svoje klienty. Velmi skladné, nepřekáží v žádné kapse.

TAŠKY NA LYŽAŘSKÉ BOTY A HELMU

03_tasky.jpg

Taška na lyžařské boty je vyrobena z velmi kvalitní textilie, která je voděodolná. Gramáž textilní látky je 280 g/m2. Taška může sloužit i k reklamním účelům. Zavírání tašky je na zip a dlouhé popruhy slouží jak k nošení přes rameno, tak standardně v ruce.

Obal na helmu je půlkruhového tvaru se zavíráním na šňůrku opatřenou zatahovací plastovou brzdičkou, vnitřek (rubová strana) pytle opatřen jemným chlupem. Obal je vyroben ze 100% polyesteru.

OBAL NA LYŽE

Transportní vak na lyže a hůlky. Pevný a odolný obal s prostorem 40 x 30 cm pro Vaší reklamu, ale samozřejmě lze i s možností celopotisku. Otevírání / zavírání na suchý zip , dále popruhy na stažení a pro nošení přes rameno. Rozměry vaku 160, 180 a 200 cm.

VYBAVENÍ LYŽAŘSKÝCH AREÁLŮ

Konstrukce tunelu a figurek je z laminátových tyčí. Sublimační potisk na přání zákazníka.

Více informací...

ČEPICE, ČELENKA A MULTIFUNKČNÍ ŠÁTEK

Sportovní čepice s bambulkou, volnočasová houmleska, čelenka a multifunkční šátek s možností vlastního reklamního potisku. Velká škála využití.
Celopotištěné sedací kostky, válce a vaky jsou upraveny polyuretanovým zátěrem, vhodné i pro venkovní použití.

Více informací...

LEHÁTKA A KŘESÍLKA

Pohodlné zahradní lehátko a křesílko s područkou a vyměnitelným potahem. Speciálně zesílená konstrukce vhodná pro venkovní použití, odolné vůči lyžařským botám. Barevné provedení dle přání zákazníka. Určeno k reklamním a propagačním účelům.

Více informací...

STARTOVNÍ ČÍSLA A ROZLIŠOVACÍ VESTY

Design dle požadavků zákazníka. Kvalitní moderní materiály.

Více informací...

KLU-SKI

Zimní zábava, kterou můžete provozovat kdekoliv, kde napadne alespoň trochu sněhu. Klu-ski vezmete do tašky, batohu, do vlaku i autobusu. Jsou skladné a nikde nepřekáží. Nepotřebujete žádnou speciální obuv.

STOJAN NA LYŽE

Skládací a přenosný stojan na lyže. Držáky lyží je možno výškově nastavovat a tím umožnit i uložení velmi krátkých dětských lyží. Nohy stojanu lyží lze velmi lehce výškově seřizovat a proto umožňují postavit i na nerovný povrch. V neposlední řadě poslouží stojan na reklamní a orientační účely. Stojan je vyroben z velmi lehké hliníkové slitiny a váží pouhých 8 kg. Konstrukce stojanu na lyže je vyrobena z vysoce odolného materiálu, který odolává i náročným zimním podmínkám.

SKLÁDACÍ KABINKA A STOJAN S NÁSTĚNKAMI

Duralová nůžková konstrukce 1x1 metr. Možné využití jako převlékací kabinka, mobilní sklad nebo nástěnka.
K nástěnce jsou dodávány rozpěrné tyče s plastovými koncovkami, na které se desky přidělávají. Barevné provedení na přání zákazníka.

Více informací...

VLAJKY, STANY A NAFUKOVACÍ REKLAMA

Efektivní forma reklamy. Díky snadné manipulaci a montáži jsou ideální pro umístění v interiéru a exteriéru.
Variabilní příslušenství zajistí stabilitu v každém prostředí.


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00