Odběr novinek [Newsletter]

Standardní vybavení naší šicí dílny se v letošním roce rozrostlo o pár novinek, díky kterým se kvalita našich výrobků opět posune na vyšší úroveň. Nové technologie zpracování rovněž umožňují rychlejší odbavení zakázek a vyšší flexibilitu výroby.

Šicí stroj FlatlockŠicí stroj Flatlock

FLATLOCK SL-703-G3460/DS/PLA/VD

Vysokorychlostní 4-jehlový šicí stroj se spodním a vrchním krytím, na šití lehkých až středních materiálů plochým švem. Možnost prošití do uzavřeného tvaru a ozdobného štěpování. Při sešívání dochází k ořezu a odsávání sešívaného materiálu do zásobníku.

 

 

 

 

 

Šicí stroj se spodním a horním podáváním a odstřihemŠicí stroj se spodním a horním podáváním a odstřihem

SIRUBA YF 616-X2-12 SPODNÍ, HORNÍ POD.

1- jehlový stroj se spodním a horním podáváním na šití těžkých a silných materiálů s odstřihem. Stroj nabízí možnost obrubování materiálů, automatické zapošívání a naprogramování našívání popruhů a suchých zipů.

 

 

 

 

 

Šicí stroj na sešívání tubusůŠicí stroj na sešívání tubusů

CONSEW 347R-1A-1WS

Stroj na sešívání tubusů vysoce pevnostním přeplátovaným švem pro vkládání nafukovacích duší pod tlakem 0,35 Atm. Umožňuje sešívání těžkých materiálů tzv. „cik cak" a našívání popruhů a suchých zipů na uzavřené tubusy.

 

 

 

 


Šicí stroj s trojím podávánímŠicí stroj s trojitým podáváním a odstřihem

SIRUBA UF 918-X2-12-P TROJÍ PODÁVÁNÍ

1-jehlový šicí stroj na velmi těžké materiály, sešívání těžkých materiálů tzv. vázaným stehem. Umožňuje sešívání střech stanů a našívání popruhů a suchých zipů.

 

 

 

 

 

Šicí stroj 1-jehlovýŠicí stroj 1-jehlový s motorem v hlavě

SIRUBA DL 918-M1-13 MOTOR V HLAVĚ

Šicí stroj jednojehlový je určen pro sešívání lehčích materiálů dekorace stanů, svatební dekorace apod. tzv. vázaným stehem. Umožňuje rovněž našívání popruhů a suchých zipů, má automatické zapošívání a odstřih, polohování jehly, programovatelné šití.

 

 

 

 

 

Lepení švůKontinuální podlepovací stroj pro podlepování švů páskou pomocí horkého vzduchu

SLOUPOVÝ STROJ NA LEPENÍ ŠVŮ HS-A8

Kontinuální podlepovací stroj je určen pro podlepování švů vodotěsnou páskou. Dojde tak ke zpevnění a vyztužení švů a jejich částečnému uzavření proti úniku vzduchu. Stroj umožňuje kvalitní podlepení šitých spojů termoplastickou páskou, automatické střihání a zakončení pásky a automatické polohování horkého vzduchu.

 

 

 

Pořízení nových technologií pro šicí dílnu bylo umožněno díky spolufinancování Evropským fondem po regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu.


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00