Odběr novinek [Newsletter]

HT090 ORIGINAL

skl.č. 23150

Byla první tepelně tvarovaná cyklovložka, která eliminovala veškeré švy na stěnách záhybu.

  • Horní vrstva: Meryl Micro
  • vyztužení: Open Cell Foam - tloušťka 8mm / hustota 60
  • spodní vrstva: base.

 

 

 

 

HT090 WINNER

skl.č. 23179

Je prvním krokem v evoluci technologií cyklovložek HT90. Do základu byla přidána další extra vycpávka. Tato cyklovložka je velice všestranná. Není problém s potiskem či úpravou jejího vzhledu.

horní vrstva: Meryl Micro
základní vrstva: Open Cell Foam - tloušťka 4mm / hustota 60
vyztužení: Open Cell Foam - tloušťka 8mm / hustota 80
spodní vrstva: base

 

 

HT0588 - dámská

skl.č.23107

Jedná se o starší léty prověřený typ cyklovložky s vyztuženou částí pro pohodlí Vaší jízdy. Jsou použity dvě hustoty pěny. Na bočních stranách je šev.

 

 

 

 

 

 

HT0583 - pánská

skl.č. 23105

Jedná se o starší léty prověřený typ cyklovložky s vyztuženou částí pro pohodlí Vaší jízdy. Jsou použity dvě hustoty pěny. Na bočních stranách je šev.

 

 

 

 

 

 

HT0220 - pánská

 skl.č.23089

 

 

 

 

 

 

HT0220 - dámská

 skl.č.23106

 

 

 

 

 

 

HT0163 - dámská

skl.č.23101

Základní typ dámské cyklovložky. Možné použít i jako dětskou

 

 

 

 

 

 

HT0100 - pánská

skl.č.23031

Základní typ pánské cyklovložky. Možné použít i jako dětskou.

 

 

 

 

 

 

Lafonte HD Ergonomic

všechny vložky Lafonte HD Ergonomic je high tech záležitost - až 16mm silná. Nabízí maximální komfort na dlouhých tratích a použití jiných polstrů na zadní a přední straně zaručuje výbornou ochranu proti prochladnutí a rozvržení váhy na sedlo. Centralní kanálek zajistí dostatečný odvod potu.

PAD HD ergonomic GEL dámská

 skl.č. 23173

 

 

 

 

 

 

PAD HD ergonomic GEL šev pánská

 skl.č. 23171

 

 

 

 

 

 


 PAD HD ergonomic small blue tornado pánská

 skl.č. 23172

 

 

 

 

 

 

 

TOP vložky LAFONTE s gelem

Nejnovější cyklistické výstelky s inovativním anatomickým tvarem. Výstelka poskytuje maximální tlumení nárazů. Gelová pěna pohltí až 90% energie z nárazu. Je použita speciální antibakteriální pěna, tato pěna a gel se také používá na zdravotní podušky a podsedátka v medicíně.

RECORD Bio Set Green Flash

skl. č. 23197

Středně tvrdá 5-ti vrstvá výstelka 120 g je v místech nejvyšší námahy až 16 mm silná a naopak v místech, kde je třeba méně materiálu, má tloušťku pouze 4 mm. Vrchní vrstva vystýlky, z jemného a navíc jemně broušeného a porézního materiálu (povrch Bio-Hitech maximální komfort a odvod vlhka i v těch nejnáročnějších podmínkách), zajistí svou hebkostí maximální pohodlí nejen vašemu pozadí i popředí, ale svou pružností a přizpůsobivostí na okolí také vysoký komfort jízdy.

Díky nové 3D Technologii (formy nejsou pouze v rovině, ale ve 3D se snaží přizpůsobit tělu člověka) má vystýlka svoji vnitřní část tepelně zformovánu tak, aby odpovídala anatomii pozadí. Kombinace více různých vnitřních pěn zajistí odlišnou hustotu vnitřních částí vložky - vystýlka tak poskytuje jinou ochranu na přední i zadní části sedla. Kombinace pěn s různou tvrdostí a tvarovou pamětí se ukázala jako nejlepší výsledek pro zajištění absorpce nárazů. Perforovaná pěna na spodní části vystýlky zajistí odvod vlhkosti dále od těla.

 

TOP vložky Lafonte s karbonem a gelem

Nejnovější cyklistická výstelka s inovativním anatomickým tvarem. Výstelka poskytuje maximální tlumení nárazů. Gelová pěna pohltí až 90% energie z nárazu. Použitý bio materiál Bio Hi-Tech Carbon splňuje přísné normy. Je použita speciální antibakteriální pěna, tato pěna a gel se také používá na zdravotní podušky a podsedátka v medicíně.

Karbonová výstelka

Středně tvrdá 5-ti vrstvá výstelka 120gm je v místech nejvyšší námahy až 16mm silná a naopak v místech, kde je třeba méně materiálu, má tlouštku pouze 4mm. Karbonová vlákna vplétaná do vrchního kontaktního materiálu vytváří při jízdě antistatický efekt, díky němuž výstýlka zajistí přirozenou odolnost vůči bakteriím. Vrchní vrstva výstýlky, z jemného a navíc jemně počesaného materiálu, zajistí svou hebkostí maximální pohodlí nejen vašemu pozadí i popředí, ale svou pružností a přizůsobivostí na okolí také vysoký komfort jízdy. Díky nové 3D Technologii (formy nejsou pouze v rovině, ale ve 3D se snaží přizpůsobit tělu člověka) má výstýlka svoji vnitřní část tepelně zformovánu tak, aby odpovídala anatomii zadku. Kombinace více různých vnitřních pěn zajistí odlišnou hustotu vnitřních částí vložky - výstýlka tak poskytuje jinou ochranu na přední i zadní části sedla. Kombinace pěn s různou tvrdostí a tvarovovou pamětí se ukázala jako nejlepší výsledek pro zajištění absorpce nárazů. Perforovaná pěna na spodní části výstýlky zajistí odvod vlhkosti dále od těla.

H carbon dámská 

 skl.č. 23195

 

 

 

 

 

 

H carbon pánská

 skl.č. 23170

 

 

 

 

 

 

 

Vložky LAFONTE Standard

Všechny vložky Lafonte standard nabízí maximální komfort na dlouhých tratích a použití jiných polstrů na zadní a přední straně zaručuje výbornou ochranu proti prochladnutí a rozvržení váhy na sedlo. Centralní kanálek zajistí dostatečný odvod potu. Výborný poměr cena/výkon.

PAD SHAPE Grey pánská

 skl.č. 23176

 

 

 

 

 


Vuelta Sat Donna fuscia - dámská

 skl.č. 23174

 

 

 

 

 

 

PAD FINO SMALL dětská

skl.č.23178

Dětská vložka. Tvar je speciálně vyvinut pro malé jezdce. Je kladen velký důraz na komfort - povrch vložky je tvořen bezešvou tkaninou, aby se zabránilo odření.

 

 

 

 

 

Vložky Lafonte pro triatlonisty

Triatlon - dámská

 skl.č. 23196

 

 

 

 

 

  

Triatlon - pánská

skl.č. 23181Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00