Odběr novinek [Newsletter]

Vella Team

Jsme hlavním partnerem sportovního týmu Vella Cycling, jehož členové nám pomáhají s vývojem a testováním cyklistického a běžeckého oblečení.

  

Ondřej Pína - Vella Team - Cyklistika, běh

Déšť, bláto, mráz, vítr, prach, vedro, pot a krev. To jsou součásti závodů a trénninků.
Firma Vella mi zajišťuje kompletní oblečení pro trénink i závody, nejen pro cyklistiku, ale i běh, triatlon, duatlon a běžky. Díky oblečení z Velly pro mě není problém najíždět kilometry v dešti, blátě nebo při teplotách hluboko pod bodem mrazu. Vysoká odolnost, dlouhá životnost a snadné čištění. Obstojí i v těch nejdrsnějších podmínkách. Nejvíce si cením možnosti úpravy střihu na míru, použití nejnovějších materiálů a to i včetně cyklistických vložek a možnost rychlé úpravy dle potřeby nebo opravy např. po pádu.

   

Martina a Petra (MIŠMAŠky) - plachetnice

VELLA pro nás představuje kvalitu a bezpečí. Když vítr píská kolem uší, přes vlny a vodu není nic vidět a my se sotva udržíme na lodi tak víme, že se můžeme spolehnout na všechno, co se ve Velle vyrobí. A naše originální barevné týmové oblečky jsou vidět daleko po vodní hladině a všem soupeřům rády ukazujeme záda!

Výsledky: Holky plachtí již od mala a poslední tři roky začaly závodit na dvou posádkové plachetnici lodní třídy Fireball. Během úrazu kolene Petry se Martina v roce 2013 stala vicemistryní Evropy a mistryní Světa v lodní třídě Fireball v kategorii ženy na lodi. Sestry Martina a Petra pak spolu začaly jezdit na Fireballu v roce 2014 a hned o rok později se staly mistryněmi České republiky. Tento titul v roce 2016 obhájily a přidaly ještě druhé místo z kategorie mixů.

     

TJ Slávia Česká Skalice oddíl Jachtingu

"Vella je super firma, u které víme, že to co potřebujeme bude ne 100% ale 1000%. Největší předností společnosti Vella je kvalita, rychlost a spolehlivost. Nejvíce oceňuji potisk sportovního oblečení, protože grafický design si můžeme navrhnout sami a víme, že nikdo jiný nebude mít stejné oblečení, tudíž máme zaručenou originalitu oblečení."

 

Jaroslav Pudil - triatlonista

Vella je pro mne symbolem věrnosti a kvality, neboť mne už doprovází mnoho let a byla jedním z pilířů, o které jsem se mohl opřít při dobývání triatlonových úspěchů a to jak 9 mistrovských titulů, vítězství v Českém poháru, tak i medailového umístění na ME v dlouhém triatlonu. V letošním roce 2012 se pokusím o získání jubilejního 10. titulu. Při kvalitním tréninku musí mít sportovec zajištěné klidné zázemí i co se týče materiálu a to mně VELLA plně poskytuje, především v oblasti cyklo materiálu a oblečení na sport, zde si cením kvality a také moderního designu, který je skvělým doporučením už na první pohled. Vella je určena nejen špičkovým sportovcům, ale i všem , kteří máji rádi pohyb a chtějí mít současný design a přitom vše je v dostupných cenových relacích.

 

Kamil Krunka - atletika

Výrobky společnosti Vella jsou nedílnou součástí mých sportovních aktivit již několik let. Znamenají pro mě synonymum kvality a spolehlivosti. Na oblečení od firmy Vella se mohu spolehnout v jakýchkoliv podmínkách, což je důležité pro soustředění se na vlastní sportovní výkon.

Největší výhody spatřuji v široké nabídce sportovního oblečení a to jak po střihové tak materiálové stránce. Ke každému druhu sportovního oblečení má Vella k dispozici vždy několik alternativních materiálových provedení, z nichž si vybere každý zákazník.

Dále Vella nabízí možnost libovolného motivu potisku oblečení. Což považuji za velkou výhodu, jelikož mohu na svém oblečení prezentovat logo libovolného sponzora, jeho webové stránky či další informace.

Jako atlet – běžec velmi oceňuji atletický program společnosti Vella. Různorodost střihů a také široká nabídka oblečení jsou vhodné jak pro jednotlivce tak především pro atletické oddíly, které se mohou prezentovat na soutěžích jednotným grafickým designem závodního oblečení (dresy, trenky) i tréninkového oblečení (elastické kalhoty, teplákové soupravy, běžecké bundy). To vše Vella poskytuje za rozumné ceny s krátkou dodací lhůtou včetně prvotřídní kvality.

 

SK Nové Město nad Metují

Se společností Vella máme zkušenosti již dvanáct let.

Spolupráce započala při zavádění atletických dresů do výroby ve Velle. Naši atleti byli první, kteří je testovali při trénincích a atletických závodech.
Vella postupně atletické oblečení stále vylepšovala až do současné, velmi kvalitní podoby. Pro nás je velkou výhodou, že firma je schopna rychle zareagovat na poptávku, nemá v podstatě žádná omezení v materiálech ani grafice a kvalitě tvorby designu. O tom svědčí i velmi kreativní soupravy, které Vella již třikrát vyráběla pro reprezentanty kraje, jenž startovali na Olympiádě dětí a mládeže.

V posledních letech pro nás Vella vyráběla celou řadu reklamních bannerů a praporů s potiskem, které hojně využíváme při propagaci našich obchodních partnerů, kteří tak mají zajištěnou výtečnou prezentaci při sportovních akcích. V letošním roce nám Vella dodala také velký skládací stan z nepromokavého materiálu, který poskytuje výtečné zázemí pro závodní kancelář při pořádání atletických a lukostřeleckých závodů.

Díky neomezeným možnostem při aplikaci grafických návrhů na dresy, reklamní bannery a stany se z Velly stal vyhledávaný dodavatel, který je schopen pracovat kvalitně, rychle a za velmi solidní ceny.

  

Michaela Broumová

SK Nové Město nad Metují

Trenér Aleš Žďárský

Česká reprezentantka, vítězka juniorského víceboje 2012 v Gotzisu, juniorská Mistryně ČR ve víceboji 2013, česká reprezentantka na Evropském poháru ve víceboji 2014 v Portugalsku a na mezistátním utkání v halovém víceboji v Sheffieldu 2014.
V roce 2014 4x stříbrná na MČR ve víceboji a skoku dalekém.
Držitelka krajských rekordů ve víceboji juniorek 5O65 bodů a absolutního krajského rekordu ve skoku dalekém žen 613 cm.

  

Rybářská reprezentace ČR - muškařský sport

Na kole napříč Austrálií - Renáta Lorišová a Martin Stiller

Martin Stiller: "Dresy Vella se líbily každému, koho jsme na naší 9300 km dlouhé cykloexpedici potkali. Příjemně se nosili a i na fotkách vypadají velmi fotogenicky. A protože se nám je podařilo udržet v hezkém stavu, budeme je hrdi nosit i na cyklovyjížďkách po Česku. Reportáže z cykloexpedice byly vysílány pravidelně v České televizi, v Českém rozhlase Ostrava, v Českém rozhlase Hradec Králové a také se pravidelně objevovaly v různých tištěných mediích a na mnoha internetových serverech. Podrobnější informace o naší expedici či festivalu naleznete na: www.cyklocestovani.cz"

 

 

 

 


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00