Odběr novinek [Newsletter]

Firma Vella s.r.o byla založena dnešními majiteli v roce 1989 v České Skalici a ještě pod názvem Vilko se zabývala výrobou takeláže, kování a dalších doplňků pro jachting a windsurfing.

V roce 1992 se firma přestěhovala do stávajících prostor v Náchodě - Bražci a působí zde již pod názvem Vella s.r.o. Do svého sortimentu postupně přibrala výrobu sportovních, převážně cyklistických potřeb, kde hlavně vývoj a výroba celé řady hustilek k jízdním kolům tvořili podstatnou část výrobního sortimentu firmy. Dále se věnovala především zakázkovému šití sportovního oblečení, výrobě mobilních reklamních bannerů, praporů a vlajek, zámečnickým a nástrojářským pracím. V nabídce je také velkoplošný tisk solventními inkousty, který umožňuje potisk PVC bannerů, samolepek, fotografií a dalších materiálů. Postupně se firma specializovala na digitální sublimační tisk textilu a jeho další zpracování.

Od Roku 2009 po rozšíření a modernizaci střediska šití a potisk metrového textilu se stala firma Vella s.r.o. jednou z mála firem v České republice zvládající komplexní služby sublimačního potisku textilu v návaznosti na jeho další vlastní zpracování. Díky vlastnímu grafickému studiu, včetně kompletní správy barev, zajistí firma i nejnáročnější zakázky. V návaznosti na vlastní strojírenskou výrobu, vlastní grafické studio a tým odborných pracovníků Vám může firma nabídnout velmi atraktivní a stále se rozšiřující textilní reklamu a reklamní služby vysoké kvality.

  


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00