Odběr novinek [Newsletter]

Trubková konstrukce pro bannery

Skládací, samostatně stojící banner s trubkovou konstrukcí

Více informací

BVOSxx353

ico_fotogalerie.jpgico_podklady_tisk.jpg
Základní údaje
Jedná  se o trubkovou stavebnici s různými ocelovými zinkovanými šroubovacími koncovkami. Průměr ocelových, plastem potažených trubek, je 30 mm. Systém je velice  variabilní trubky je možno řezat na různé rozměry.
Pomocí šroubovacích koncovek lze stavět různé tvary. Konstrukci lze použít jako samostatně stojící nebo navléknout na špice zatlučené do sněhu.
Informace o dostupných materiálech
PVC 350 g/m2

Materiál PVC 350 g/m2 odlehčené oboustranné PVC s pevnostní textilní vložkou s UV filtrem, lakované. Průsvitné (frontlit). 

Používá se pro spodní část nafukovadel.

Valmex Frontlit 7509

FRONTLIT je materiál s matovým povrchem, vysoce kvalitní bannerová tkanina o hmotnosti 560 g/m2. Základem je nosná tkanina, která je vyráběná v tkalcovských provozech. Nánosování je složeno z několika procesů a komponentů. Výsledkem je vysoce kvalitní tkanina, která má širokou oblast použití. Možnost nehořlavé úpravy splňující požadavky na nehořlavost dle klasifikace B1 a M2.

Valmex Blockout

VALMEX BLOCKOUT je tkanina, která je potisknutelná z obou dvou stran a má vynikající tiskové charakteristiky, 800g/m2. Základem je nosná tkanina, která je vyráběná v tkalcovských provozech. Nánosování je složeno z několika procesů a komponentů. Výsledkem je vysoce kvalitní tkanina, která má širokou oblast použití. Možnost nehořlavé úpravy splňující požadavky na nehořlavost dle klasifikace B1 a M2.

Související katalogy

kat_bannery.jpg