Odběr novinek [Newsletter]

Hokej

Hokejové dresy pro malé i velké hráče, fanouškovské dresy, rozlišovací dresy, štulpny a kalhoty, to vše najdete v naší nabídce již řadu let. Originální designy na každém hokejovém dresu pro jakýkoliv tým, barevné variace pro různé zápasy, možnost výroby hokejových dresu již od 1 ks to jsou výhody naší nabídky pro vás.

Hokejové dresy vyrábíme z velmi kvalitních materiálů, které jsou prodyšné a odolné proti namáhání. Dresy na hokej splňují všechny požadavky na pohodlnost, která je důležitá pro soustředění a klid hráče. Střihové provedení hokejových dresů konzultujeme s hokejovými kluby. To se na výsledných hokejových dresech projevuje propracovaným střihem, který nebrání pohybu hokejového hráče.

Originální osobní dárek? Není nic jednoduššího. Hokejový dres potiskneme jménem a číslem dle vašeho přání. Vytvoříme tak dres který bude ,,ušit,, přímo na přání zákazníka. Jedná se velmi vyhledávané dárkové zboží našich zákazníků. Dres nemusí být potištěn pouze jménem a číslem, ale lze použít i různé nápisy, data, obrázky a podobně. Vlastním jménem na hokejovém dresu vždy překvapíte obdarovaného.