Odběr novinek [Newsletter]

Sportovní oblečení

Dlouholeté vlastní zkušenosti s výrobou cyklistického oblečení byly v roce 2010 rozšířeny o další sportovní obory. Společnost VELLA s.r.o. převzala výrobu sportovního oblečení slovenské značky TIGA. Tímto krokem došlo k významnému rozšíření nabídky střihů především pro oblast atletiky, basketbalu, ale i dalších sportů. Značka TIGA patřila k jedněm z nejvýznamnějších dodavatelů zakázkového sportovního oblečení pro sportovní kluby a týmy na Slovensku. Především v atletice, basketbalu ale třeba i hokeji oblékala kluby a týmy z nejvyšších soutěží včetně národních reprezentačních výběrů.

VELLA může v současné době nabídnout velmi širokou řadu střihů a modelů oblečení nejen pro sportovní kolektivy ale i pro individuální sporty, pro rekreační, tak i vrcholové sportovce. Můžeme nově nabídnout kompletní basketbalový program, doplnění atletických modelů, vzpěračské a veslařské kombinézy, nejrůznější typy startovních čísel a mnohé další.

Potisk dle předlohy zákazníka probíhá metodou sublimačního tisku, při kterém je předloha digitálně natištěna na sublimační papír a následně zalisována na látku. Barva, která je stabilizována při teplotě 190°C odolává praní, otěru a povětrnostním vlivům. Barevnost návrhu není omezena.

Produktů na stránce

Produktů na stránce