Odběr novinek [Newsletter]

Půjčovna stanů

Potřebujete střechu nad hlavou na krátkou dobu nebo několik dní? Pak jsme tu právě pro vás s nabídkou pronájmu stanů. Oslavy, narozeniny, firemní nebo sportovní akce, svatby, mobilní zastřešení při venkovních servisních pracích atd.

Stany i veškeré příslušenství (bočnice, zátěže, kotvící sady) si můžete vyzvednout osobně u nás (vejde se vám bez problémů do osobního vozu) nebo je možno dovést přímo k vám na místo. Stany jsou světle šedé a nabízíme je v několika velikostech: 3x3 m, 3x6 m, 4x4 m a 4x8 m

  

Dále nabízíme řadu svatebních stanů PROFI EXCLUSIV v bílé barvě, které mají speciální dekorativní opláštění: volány na zakrytí nohou, kanýr na límec, baldachýnový podhled střechy.

  

K postavení stanu nepotřebujete žádné nářadí a během krátké chvíle (cca 2 minuty) ho postaví 1-2 lidé, popřípadě vám pomůžeme při dovozu stany postavit.

Dále máme v nabídce k pronájmu velkostany, pódia, produkci, ozvučení i různý nábytek.

Pořádáte sportovní akci, závody, turistický pochod, společenskou akci, potřebujete výrazně označit určité místo jako start/cíl, místo srazu, nebo jen prostě zviditelnit své partnery?

V naší nabídce najdete pro tyto účely nafukovací brány v několika rozměrech:

    • vnitřní prostor brány 3x2,5 m s nohou o průměru 0,95 m, barva stříbrná,
    • vnitřní prostor brány 6x3,75 m s nohou o průměru 1,2 m, barva černá,
    • vnitřní prostor brány 8x4,75 m s nohou o průměru 1,4 m, barva světle šedá.
   

Nafukovací brány mají na sobě suché zipy na přichycení textilních bannerů s logy partnerů, názvů akce atd., které pro vás můžeme na zakázku rovněž vyrobit.